MENU
klinika
“Punëtorët e fermës i bënë gjyqtarë”

Ngjela: Berisha po kërkon që të shpëtojë nga një goditje penale me këtë lëvizjen

“Ata nuk nxjerrin ende nga xhepi pas pantallonave as emrin, lëre pastaj vizionin”

Fuga: Presidenti ka pranuar të jetë vartësi i kryeministrit!

Akademiku Artan Fuga, ka komentuar procesin për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës. Sëfundmi...

Nga Frrok Çupi

Që duhet një Rezolutë për Srebrenicën

Nga Frrok Çupi Deri mbrëmë, një pjesë djallëzore e politikës dhe e medias, i ranë...

"Vetting në politikë!"

Roli i SPAK, Zheji: SHBA ka projekt për Shqipërinë, s’mund të lërë bejlerët lokalë të pengojnë planin

Avokati Spartak Ngjela dhe analisti Artur Zheji kanë komentuar sot deklaratat dhe thirrjet e kryeministrit...

"Kam parë në zyrat e tyre ekspertë amerikanë që..."

Akuzat e Ramës ndaj SPAK, Ngjela: E dëmtojnë këtë organ

Të ftuar këtë të premte në “Pikat mbi I”, ishin avokati Spartak Ngjela dhe analisti Artur...

Nga Frrok Çupi

I treti është SPAK

Nga Frrok Çupi Nuk mund të thuash se SPAKU është i pari, edhe pse gjithë...

“SPAK do vazhdojë të godasë majtas”

Zheji: Shkon në periferi të Tiranës dhe të tregojnë lokalin e ish-ministrit

Analisti Artur Zheji mendon se SPAK do vazhdojë të godasë majtas. Duke iu referuar deklaratave...

Shpëtim Nazarko

Pse ambasadorja amerikane, do të bëhet armiku më i madh?

          Në një dalje të disa ditëve më parë, Kryeministri aktual,...

“Rusia s’duhet poshtëruar”

Lubonja: Macron ka ambicie të bëhet lider i Europës së bashkuar, qëndrim ndryshe nga SHBA për ‘Ukrainën’

Analisti Fatos Lubonja, në një lidhje me “Skype”  në rubrikën “Opinion” në “News24”, foli për...

“Ramës i intereson përçarja brenda PD-së”

Zaloshnja: Elektorati i djathtë i ndarë në tre segmente

Analisti Eduard Zaloshnja, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, foli për situatën në PD....

Nga Ben Andoni

Pse Berisha nuk ‘preket’ dhe pse identifikohet me shtetin!

Nga Ben Andoni Atë që di të menaxhojë më shumë ish-kryeministri dhe ish-presidenti Berisha është...

Nga Ditmir Bushati

Për idealin europian!

Nga Ditmir Bushati Lidhjet tona me Europën i kanë rrënjët në historinë e lashtë që...