MENU
klinika
Shpëtim Nazarko

Lul, revolucioni bëhet me Volter, jo me variant Tenardjeje!

Shpëtim Nazarko

Rama mishëron cilësitë më të mira të Zogut dhe oratorinë e Nolit

Drejtori i “Konica.al”, Shpëtim Nazarko, i ftuar në emisionin “Arena” të Dritan Hilës në “Ora...

Shpëtim Nazarko

Duke i puthur dorën xha Etemit, kur luan Shostakoviçin…

Kur shkova për herë të parë në Lugano, në hotelin e Pacollit, ai më tregoi...

Shpëtim Nazarko

“Shqipëria i ngjan maces që kafshon bishtin e saj…”

Opinion/ Teksa i hidhja një sy shtypit të këtyre ditëve jam shokuar nga reagimet e...

Shpëtim Nazarko

Shpëtim Nazarko: S’kemi “Luftë të Ftohtë”, Putini i ngjan carëve të vjetër

“Rikthimi i Luftës së Ftohtë” është sjellë gjatë mbëmjes së sotme në emisionin “Studio e...

Skënder Minxhozi

Zemërata e keqkuptuar e Shpëtim Nazarkos

Kush e njeh Shpëtim Nazarkon e di se ai flet me mendjen e vet. Të...

Shpëtim Nazarko

Kolonel keni ju, kolonel kemi edhe ne… budallallëku i PD-së në çështjen për detin!

Sa i takon kësaj zhurme të krijuar orëve të fundit, pas zhvillimit të dy raundeve...

Mentor Nazarko

Pse Greqia u “dorëzua” përballë Shqipërisë, si pranoi Cipras?

Ditët e fundit, kryeministri grek Cipras, ka bërë një deklaratë të rëndësishme të cilën bash...

Mentor Nazarko

Dardha e sjelljes së opozitës e ka bishtin mbrapa

Në qoftë se do arsyetojmë nga këndvështrimi partiak, Rama do të ketë jetuar dje një ditë...

Mentor Nazarko

Gijotina e asgjësimit apo rritja e PD-së

27 vjetori i jetës politike të Partisë Demokratike është një mundësi për të bërë një...

Mentor Nazarko

Ka patur zhvarrime sekrete dhe në kohën e Enver Hoxhës. U mor një gjeneral dhe të tjerë

(Me rastin e vdekjes së profesor Paskal Haxhit, po botojmë një intervistë të tij në...

Shpëtim Nazarko

Çështja “Tahiri” ka kosto politike

Çështja “Tahiri” është sjellë sërish në fokus mbrëmjen e sotme, në emisionin “Studio e Hapur”...