MENU
klinika
Shpëtim Nazarko

VIDEO/Çfarë po ndodh me PD-në dhe a ka plan real Basha?

Mentor Nazarko

Sfida e Bashës ndaj modelit Berisha!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, mund të quhet në disa kontektse të caktuara njeriu i...

Shpëtim Nazarko

Kur macja kafshon bishtin, e lexuesit turpërojnë analistët!

Po e botoj në formë të drejtpërdrejtë vëzhgimin e një lexuesi të Konica.al, nga i...

Mentor Nazarko

Basha hyri në PD nga KOP-i. A do ketë Basha KOP-in e tij? A do e kapërcejë Berishën?

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, mund të quhet në disa kontektse të caktuara njeriu i...

Mentor Nazarko

Marrëveshja, prelud i ndryshimeve kushtetuese

Duke u ndalur tek Vettingu, Nazarko shprehet se kjo është një arritje e krahut të...

Mentor Nazarko

Arritja e Bashës e ndryshme nga synimet fillestare të çadrës

Duke u ndalur tek figura e Bashës, Nazarko thotë se ai si politikan ka arritur...

Mentor Nazarko

VIDEO/ Marrëveshje historike!

Video editorial i opinionistit Mentor...

Mentor Nazarko

Surprizat e kuzhinës politike kosovare

Koalicione që regjistrohen gjysmë ore para mbarimit të afatit. Rikrijohet blloku i luftës, përballë bllokut...

Mentor Nazarko

Për adhuruesit e historisë: Po pini ujë..të pastër

Shënim i editorialistit Mentor Nazarko për artikujt historikë të Konica.al që kanë patur dhjetra mijëra...

Mentor Nazarko

24 orët e tmerrshme të ultimatumit amerikan

Personalisht, asnjëherë nuk kam besuar informacione që hedhin në qarkullim kolegë që shpesh disponojnë informacione...

Ekskluzive!

Shqipëria e brishtë e 97-ës!

Shqipëria e 97-është një nga vitet më të vështira shqiptare. Ajo është e njohur si...

Shpëtim Nazarko

Ç’do të ndodhë nëse vërtet PD-ja futet pas ftesës së Ramës në zgjedhje? A fiton vërtet Rama?

Intervistë/ Drejtori i konica.al, Shpëtim Nazarko për News 24 Mendoj se, nëse e shikojmë në konceptin...