MENU
klinika
'Sytë rozë' dhe infeksioni përmes lotëve

Simptoma ‘e çuditshme’ e koronavirusit

Disa këshilla për t'a shmangur atë

Ushqeheni më shumë nga stresi ndërsa ruani distancimin social?

Bllokuar në shtëpi me një dollap plot me ushqim: Distanca sociale gjatë pandemisë COVID-19 mund...

"Kam folur me Metën, Ramën dhe Bashën"

“Nuk është koha për politikë si zakonisht”, Yuri Kim mesazh qytetarëve

Ambasadorja amerikane në Tiranë ka reaguar në profilin e saj zyrtar në Tëitter duke i...

"Deri tani strategjia ka qenë e suksesshme"

COVID-19/ Manastirliu: Kemi porositur 30 mijë teste

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi në një intervistë për News24 se nga Shqipëria janë...

Gates: Duhen fabrika prodhimi masiv

“Nuk ka normalitet para vaksinimit”

             Mund të kthehemi plotësisht në normalitet, vetëm pasi të...

Manastirliu flet për rolin e mjekut të familjes gjatë pandemisë

’40 mijë konsulta online me të sëmurët kronikë në 2 javë’

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka vizituar Qendrën Shëndetësore nr.5 në Tiranë, ku ka folur...

Zbulon vendimin

COVID-19/ Bashkia e Tiranës do mbulojë shpenzimet funerale për ata që humbin jetën

Të gjitha shpenzimet funerale të familjeve që kanë humbur të afërmit prej COVID-19, do të...

"Do të hapen dyqanet, restorantet e kafenetë"

COVID-19/ Ja vendi i parë në Europë që planifikon të dalë nga izolimi

Koronavirusi ka ‘gjunjëzuar’ mbarë botën ku ka me qindra të vdekur çdo ditë dhe me...

COVID-19 në Shqipëri

Shkon në 22 numri i viktimave, ndërron jetë 90-vjeçari

Ka shkuar në 22 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon...

"Është herët për llogaritjen e shkallës së vdekshmërisë"

“Mjekët epidemiologë kanë bërë një gabim shkencor”!

Ne gjendjen e pandemise se Covid-19, eshte fatale kur nje qeveri perpiqet te zbuse realitetin...

Ç'po ndodh me kryeministrin britanik?

Përkeqësohet Boris Johnson, nis trajtimi me oksigjen në spital

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, vijon të jetë i shtruar në spital, prej...