MENU
klinika
"Bashkë do të bëjmë historinë''

“Dyshe magjike”/ Harden mirëpret Westbrook në ekip!

Mposht Bjellorusinë

Kombëtarja U-20 surprizon në Europian

Kombëtarja U-20 në basketboll për meshkuj fitoi sot pasdite 76-75 ndaj Bjellorusisë në ndeshjen e...

Do të organizojë lojën

Një tjetër amerikan/ Vllaznia nuk ndalet në merkato!

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për meshkuj vazhdon të surprizojë në merkaton e verës. Përmes...

Ecuri negative në kampionatin europian

Kombëtarja e basketbollit U-20 për të ardhur keq!

Kombëtarja U-20 në basketboll për djem e ka mbyllur në vendin e parafundit fazën e...

Eurobasket 2021

Kombëtarja nis grumbullimin për raundin e 3-të eleminator!

Kombëtarja e meshkujve në basketboll ka nisur përgatitjen për raundin e tretë eliminator të Kampionatit...

Një gjigand në Shkodër!

Vllaznia merr përforcime nga Amerika!

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për meshkuj ka zyrtarizuar afrimin e gjigantit amerikan Nick Evans....

Vendos Nike

LeBron apo Davis? Ja ‘padroni’ i numrit 23 tek Lakers!

Sponsorët janë më të fortë së kushdo, pasi paratë që ata hedhin në sport diktojnë...

Surprizë në merkaton e NBA

Westbrook lë Oklahomën/ Bashkohet me Harden!

Kur mendohej se merkato e NBA-së ishte në qetësi të plotë ka ardhur surpriza më...

Skuadër e re, numër i ri!

Durant zyrtarizon ndryshimin e madh në karrierë!

Kevin Durant, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka konfirmuar se përveçse ka ndryshuar skuadër...

Më i kërkuari në botë

Kawhi Leonard bëhet me ekip të ri!

Njeriu i momentit në NBA, dhe ylli i Toronto Raptors në sezonin e fundit, Kawhi...

Vjen edhe Green nga kampionët

Ylli i NBA-së braktis Golden State për Lakers

Duket se beteja për titullin kampion sezonin e ardhshëm do të jetë një çështje mes...

"MVP" pret ofertën e kampionëve

Kërkohet nga të gjithë/ Leonard takon ekipet e Los Angelos!

Të gjithë duan të mësojnë se cila do të jetë e ardhmja e Kawhi Leonard,...