MENU
klinika
Play Off

NBA/ Bucks triumfon bindshëm ndaj Raptors

Play Off

NBA/ Warriors triumfojnë me përmbysje ndaj Portland

Golden State Warriors fitoi me përmbysje ndaj Portland Trial Blazers në ndeshjen e dytë finale...

Ndeshja e parë nga seria finale

NBA/ Leonard-Lewry nuk mjaftojnë, Bucks shtang Raptors!

Milwaukee Bucks triumfuan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në...

Warriors të pandalshëm

NBA/ Golden State në finale për të pestin vit rradhazi

Golden State u konfirmua si skuadra për t’u mundur edhe në këtë sezon të NBA...

NBA

Play Off/ 76ers dhe Blazers ‘bëjnë ligjin’

Në dy sfidat e radhës të fazës play off në NBA dhe në të dy...

Play Off

NBA/ Bucks ‘pret biletën’ për në finale, triumfojnë Warriors

Milwaukee është skuadra e parë finaliste e konferencës në play off-in e këtij sezoni të...

Play Off

NBA/ Raptors dhe Nugges ‘bëjnë ligjin’

Toronto Raptors mori kryesimin e serisë (3-2) në gjysmëfinalen e Lindjes të NBA, pasi shkatërruar...

Play Off

NBA/ Toronto Raptors befason Philadelphia-n

Toronto Raptors iu imponuan 96-101 Philadelphia 76ers, falë një Kawhi Leonard në superformë, që e...

Play Off

NBA/ Bucks merr kryesimin ndaj Celtics, shkëlqen Atentokounmpo

Milwaukee Bucks mposhtën në transfertë Boston Celtics me rezultatin 123-116, në përballjen e tretë të...

NBA

Philadelphia 76ers i ‘tregon dhëmbët’ Torontos

Joel Embiid mori për dore Philadelphia 76ers në fitoren mjaft të rëndësishme ndaj Toronto Raptors...

Play Off

Jokic nuk mjafton/ Spurs triumfojnë ndaj Nuggets

San Antonio Spurs ka fituar ndaj Denver Nuggets me rezultat 120-103 në ndeshjen e gjashtë...

NBA

Play Off/ Toronto e Portland gati të ‘përqafojnë’ çerekfinalet

Toronto Raptors ka thelluar në 3-1 bilancin me ndeshje përballë Orlando Magic, në fazën e...