MENU
klinika
Mesfushori italian vishet zikaltër

Inter fiton ‘derbyn’ në merkato!

"SuperMario" drejt Italisë

Skuadra e Serie A përgatit rikthimin e Balotellit!

Mario Balotelli luajti në pjesën e dytë të sezonit te Marseille dhe pas përfundimit të...

Zikaltërit formojnë sulmin e frikshëm!

Atalanta zyrtarizon goditjen e madhe për CHL!

Atalanta ka arritur të përforcojë skuadrën me një talent në repartin sulmues. Zikaltrit nga Bergamo...

Nuk mjaftojnë 130 mln euro!

Reali del ‘bllof’/ Vjen refuzimi i parë në merkato!

Real Madrid ka bërë një lëvizje të fundit për Joao Felix duke ofruar 130 milionë...

Detajet e sfidës

E konfirmuar/ Milan do të ndeshet me ekipin shqiptar!

Historike! Feronikeli, skuadra kampione në fuqi e IKPO Superligës së Kosovës do të zhvillojë një...

‘Telenovela’ Neymar

Reali sfidon Barçën me një ofertë gjigande

Vazhdon ‘telenovela’ Neymar. Ylli brazilian është bërë protagonist si jashtë dhe brenda fushës. Pas deklaratës...

Një kuqezi tek kuqezinjtë!

E bujshme/ Milani kërkon mesfushorin e kombëtares!

Një lajm i bujshëm është publikuar nga mediet italiane në lidhje me mesfushorin e kombëtares...

"Bernabeu" pret galaktikun e radhës

Reali i pandalshëm/ Nesër një tjetër prezantim!

Pas nënshkrimeve dhe prezantimit të Jovic, Hazard dhe Rodrygo para tifozerësi madrilene në “Bernabeu”, Real...

Blerje të mëdha për italianin

Ja si do te jetë Juventusi i Sarrit!

Si do të jetë Juventus-i i Maurizio Sarri-t? Trajneri që ka marrë vendin e Massimiliano...

Godet Napoli!

Ylli kolumbian do t’i bashkohet ekipit të Ançelotit

James Rodrigez është një hap larg Napolit. Dukej se ishte një ëndërr për tifozët napoletanë,...

"Nuk e kisha menduar kurrë"

Totti ndahet në mënyrë të hidhur me Romën

“Sot njoftova CEO-n e Romës mbi atë që nuk e kisha menduar kurrë, dorëheqjen time...

Blerja e talentit të Premier!

United ‘dështon’ në merkato/ Nuk mjaftojnë as 65 mln euro!

Manchester United është hedhur në sulm për Aaron Wan-Bissaka, i cili luan si mbrojtës krahu...