MENU
klinika
Ndeshja e Ligës së Kombeve

Azerbajxhan-Kosovë, futbolli “fshin” politikën

Masa esktreme të policisë

Ndeshja me Izraelin, blindohet “Elbasan Arena”

Afër stadiumit “Elbasan Arena” është e vështirë të afrohesh nëse nuk ke një biletë për...

Probleme për “pancerat”

U rikthye, por njofton largimin nga Gjermania

Kombëtarja e Gjermanisë nuk po gjen qetësi. Mbrëmë ekipi gjerman nuk shkoi më shumë se...

Masat ekstreme të policisë

Tifogrupi bojkoton ndeshjen e Kombëtares

Pas ndeshjes së parë me Izraelin dy vjet më parë, tifogrupi më i zjarrtë i...

Sot, ndeshja në Ligën e Kombeve

Shqipëri-Izrael, gjithçka nis nga e para…

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë sonte në mbrëmje, nga ora 20:45, sfidën e...

Liga e Kombeve

Nuk ka fitues mes Gjermanisë dhe Francës

Ka startuar sonte në mbrëmje Liga e Kombeve, kompeticioni më i ri nga Europë organizuar...

Eliminatoret “Euro 2021”

Nuk ka mrekulli, Spanja mposht Shpresën

Kur pak a shumë fati është i përcaktuar, atëherë nuk është se të mbetet shumë...

Kapiteni: Nis një epokë tjetër

Ansi Agolli: Gjithnjë i gatshëm për Kombëtaren!

Ansi Agolli, kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, është gati ta ndihmojë përfaqësuesen që ta nisë...

Flet trajneri i Kombëtares

Panucci snobon Nishanin: Gati për Izraelin!

Christian Panucci, trajneri i kombëtares së Shqipërisë, ka folur sot në konferencë për shtyp në...

Shiheni "perlën" e tij

Goli i Rashicës, më i bukuri i javës në Bundesliga

Lojtari me origjinë shqiptare që luan me përfaqësuesen e Kosovës, Milot Rashica, ka bërë një...

Masat ekstreme

Policia “blindon” Elbasanin ndaj Izraelit

Nesër në mbrëmje, në orën 20:45, në stadiumin “Elbasan Arena” do të luhet ndeshja Shqipëri-Izrael,...

Nigeriani nënshkruan në Londër

E rrallë, Arsenal firmos me 9-vjeçarin

Arsenal ka shtuar një tjetër lojtar në akademinë e tij teksa ka nënshkruar me 9-vjeçar...