MENU
klinika
Nuk grumbullohet talenti

Sulmuesi shqiptar nuk merr ftesë nga Panucci

Jo vetëm Champions dhe Europa League

Kompeticion i tretë pritet në Evropë nga UEFA

Dikur ishin 3 kompeticione, por më pak ekipe. UEFA ka menduar që të rikthejë një...

Europa League

Shkëndija humb dy penallti, nuk hyn në grupe

Tifozët shqiptarë anembanë botës kanë shpresuar të kishin të paktën një skuadër në grupet e...

Çmimi prestigjoz

UEFA zgjedh futbollistin më të mirë të sezonit

Ka pasur një dilemë për futbollistin e sezonit, të paktën për tifozët. Luka Modric është...

Shorti në Montecarlo

Përcaktohen grupet e Champions League

U hodh në Montecarlo shorti i fazës me grupe të Champions League për edicionin 2018/19…...

Keylor Navas

UEFA shpall portierin më të mirë të sezonit

Keylor Navas është shpallur portieri më i mirë nga UEFA për sezonin e kaluar 2017/18,...

Kupa e Anglisë

Të eliminohesh nga FA Cup për 10 paund…

Të aktivizosh një futbollist të skualifikuar sjell në mënyrë të pashmangshme humbjen në tavolinë. Këtë...

Vendimet për ngjarjet e javës 2

Disiplina vijon me gjobat, e pëson Flamurtari

Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot vendimet në lidhje me masat që janë marrë për...

Sulmuesi kaloi tek Alaves

Falsifikimi, Çinari mbetet mes 4 rrugëve

Nuk është totalisht faji i tij, ai mbase nuk e ka ditur që transferimi drejt...

Ndarja e vazove

Champions League sot mëson grupet

Champions League, sot në orën 18:00, në Montecarlo, hedh shortin për fazën në grupe, ku 32...

Eros Grezda te Rangers

Gerard i thur elozhe mesfushorit kuqezi

Edhe pse nuk kanë dalë të gjitha përgjigjet e analalizave mjekësore, Eros Grezda mund të...

Champions League, Play-Off

PSV e Benfica pa probleme, surprizojnë serbët

Ka përfunduar faza “play-off”, nga ku sonte janë mësuar edhe 3 skuadrat e fundit që...