MENU
klinika
Dy mbeten jashtë

Përfaqësuesja maqedonase me 5 shqiptarë

Sokol Cikalleshi

Sulmuesi i Kombëtares firmos me ekip të ri

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, rikthehet në Superligën turke shumë shpejt, edhe pse e...

Administratori i Flamurtarit

Sinan Idrizi: Jo bojkot garës, të forcohet ligji!

Dy ditët e fundit, Safet Gjici dhe Ardjan Takaj, përkatësisht presidenti i Kukësit dhe i...

Trajneri flet edhe për Ozil

Joachim Low shpall listën, rikthehet talenti

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka shpallur listën e futbollistëve për ndeshjen e Ligës së...

Portieri i Kombëtares shqiptare

E bujshme, Inter mund të marrë Strakoshën

Gjatë verës pati sirena merkatoje nga Liverpool, por duket klubi anglez mori Alisson dhe Straskoha...

Qëndron në Torino

Cristiano Ronaldo refuzon kombëtaren

Cristiano Ronaldo ka në kokë vetëm ekipin e Juventus. Sulmuesi bardhezi ka vendosur të refuzojë...

Champions League

AEK dhe Ajax në grupe, eliminohen kroatët

Champions League ka prerë sonte 3 bileta për në fazën në grupe. Rikthehet AEK i...

Tërheqja e radhës

Një tjetër lamtumirë nga kombëtarja angleze

Një tjetër largim nga Kombëtarja e Anglisë pa nisur Liga e Kombeve. Jamie Vardy ka...

Flet presidenti i Skënderbeut

Takaj si Gjici: Riktheni policët në stadiume!

Nismës së një dite më parë të presidentit të Kukësit, Safet Gjici, për rikthimin e...

Çmimet jepen më 30 gusht

UEFA shpall golin më të bukur të sezonit

Vijon të marrë çmime, Cristiano Ronaldo vërtet është një lojtar i Juventus, por sezonin e...

Kombëtarja në Ligën e Kombeve

Jo vetëm Agollin, Panucci kthen dhe 2 veteranë

Ansi Agolli nuk do të jetë rikthimi i vetëm në radhët e përfaqësueses shqiptare pas...

Blerja e klubit të kuq

Partizani prezanton talentin 18-vjeçar

Partizani prezantoi sot futbollistin më të ri të klubit, që shihet si një nga goditjet...