MENU
Kategoria Superiore, Java 2

Tirana ndalet në shtëpi edhe nga Teuta

Mbështetet Kombëtarja

“Tifozat Kuq e Zi” konfirmojnë rikthimin

Pas një bojkoti 2 vjeçar për të gjitha ndeshjet brenda Shqipërisë, tifogrupi më i madh...

Përfitoni fanelën kuqezi

Pas Skocisë, FSHF ofertë edhe për Izraelin

Pasi ka bërë një ofertë shumë të mirë për ndeshjen me Skocinë më 10 shtator...

Rritet cilësia në sulm

Skënderbeu firmos me talentin e Superiores

Skënderbeu nuk ka qëndruar duarkryq në ditë e fundit të merkatos. Realdo Fili është lojtari...

Përfitoni bluzë të Kombëtares

FSHF, ofertë për të ndjekur Skoci-Shqipëri

FSHF njofton të gjithë sportdashësit që ka nisur edhe shitja e biletave për ndeshjen zyrtare...

Dy legjendat bëhen bashkë

Presidenti Weah nderon ish-trajnerin e tij

Një nga figurat më të shquara të futbollit është edhe George Weah, afrikani i parë...

Klubi shkodran me deklaratë

Vllaznia sqaron pozicionin e turkut Engin Firat

Ditët e fundit është përfolur në media se drejtori i ri sportiv i Vllaznisë nuk...

Të kuqtë prezantojnë blerjen e fundit

Risia, Partizani firmos me një koreano-verior

Një risi në merkaton e futbollit shqiptar, në Kategorinë Superiore. Partizani ka vendosur për koreano-veriorin,...

Gjatë ndeshjes Partizan B.-Besiktas

Serbët mbeten po ata, tifozi vdes në stadium

Të martën në mbrëmje, në kuadër të Champions League, Crvena Zvezda priti Salzburgun në Beograd...

Tetovarët humbin në Norvegji

Shkëndija, duhet mrekulli për grupet e Evropës

Shkëndijës së Tetovës, i vetmi ekip shqiptar i mbetur në kupat e Evropës, do t’i...

Flet trajneri i bardhebluve

Ze Maria në sulm: Dua gola nga Tirana

Java e dytë e Kategorisë Superiore do të nisë me takimin mes Tiranës dhe Teutës...

Kërcënimi i futbollistëve të La Liga-s

Grevë nëse do të bëhet ndeshje në Amerikë

Futbollistët kampionatit spanjoll nuk kanë ndërmend të lë luajnë qoftë një ndeshje të La Ligas...