MENU
klinika
Shkaku

Zi në futbollin Shqiptar/ Ndahet nga jeta ish-trajneri i Kamzës

Europa League

Arsenal fiton me përmbysje/ Ndalet Chelsea

Arsenali ka triumfuar bindshëm me rezultatin 3-1 në “Emirates” ndaj Valencia-s duke hedhur një hap...

Publikohet Video

“Grusht kundërshtarit”/ Liverpool do skualifikimin e Messit

Leo Messi i dha një goditje të rëndë Liverpoolit ditën e djeshme ku me dygolëshin...

Sheikët 'tradhëtojnë' Parisin

Presidenti i PSG largohet nga Franca/ Dëshiron ekipin italian

Roma pritet të ketë një revolucion të vërtetë në verën që po vjen. Eksodit të...

Flet "Super Mario"

‘Godet’ Balotelli/ ‘Ngre në qiell’ Messin dhe injoron Ronaldon

Lionel Messi  ishte protagonist absolut i Barcelonës ditën e djeshme duke shkëlqyer në Champions League...

Dënohen Gega dhe Telushi

Disiplina ‘dush të ftohtë’ Partizanit në fund të sezonit

Komisioni i Disiplinës i ka dhënë një ‘shkundje’ ekipit të Partizanit në përfundim të sezonit...

Barazojnë serinë e "Play Off"

NBA/ Portland ‘shtang’ Denver në transfertë

Gjysmëfinalja e Perëndimit mes Denver Nuggets dhe Portland Trail Blazzers rezultoi një ‘surprizë e hidhur’...

Champions League

Messin s’e ndal dot askush/ ‘Çmontohet’ Liverpool

Barcelona ka triumfuar në ‘finalen e parakohshme’ të Champions League. Katalanasit mposhtën 3-0 Liverpoolin duke...

Merkato

Napoli gati ta largojë/ Interi ‘hap derën’ për Hysaj

Elseid Hysaj po kalon momentin më të vështirë tek Napoli pas emërimit të Carlo Ancelottit...

Mesfushori Kosovar

Po shkëlqen në Gjermani/ Bayern kërkon Rashicën

Milot Rashica po zhvillon sezonin më të mirë në karrierë duke shkëlqyer me Werder Bremen...

'Tërbohet' Gattuso

La makinën pa benzinë/ Milani gjobë të ‘kripur’ mesfushorit

Rezultatet aspak të mira kohët e fundit nuk janë i vetmi shqetësim tek Milani. Kriza...

Portieri legjendar

Casillas me urgjencë në spital/ Pëson atak kardiak

Ish-porteri i Realit të Madridit dhe përfaqësueses së Spanjës, Iker Casillas është shtruar me urgjencë...