MENU
Premier League, Java II

Chelsea fiton derbin, Arsenal pa pikë (Video)

Serie A, Java I

Përmbys Juve, Ronaldo debuton pa gol (Video)

E gjitha bota e futbollit sot ishte me sy e veshë nga Cristiano Ronaldo, por...

Ligue 1, java II

Fiton PSG, përmbysin Neymar-Mbappe (Video)

U mendua se PSG do të ndalej që në ndeshjen e dytë të kampionatit, teksa...

Kategoria Superiore, Java I

Kastrioti surprizon Luftëtarin në Gjirokastër

Ndeshja e dytë e javës së parë mes Luftëtarit dhe Kastrioti e luajtur në Gjirokastër,...

Kupa e Gjermanisë

Bayern Munchen vuan në turin e parë (Video)

Në letër është dukur një ndeshje stërvitore, por Bayern Munchen ka siguruar kualifikimin në fazën...

Pas incidenteve në Korçë

FSHF: Të rishihet ligji për sigurinë në stadiume

Federata Shqiptare e Futbollit ka ndjekur me shumë vëmendje dhe shqetësim incidentin e ndodhur në...

Rastësia në stadium

Tifozja pëson një goditje të fortë me top (Video)

Gjatë një stërvitjeje të Burnley, një tifoze në shkallët e stadiumit mori këtë goditje të...

Starti me Chievo-Juventus

Ronaldo debuton sot në Serie A, masa ekstreme

Sot, në orën 18:00, në Verona të Italisë, starton kampionati i Serie A për sezonin...

Dueli i rivalëve të Superiores

Dhuna prish startin, Skënderbeu e nis mbarë

Ka startuar kampionati i 80-të Kombëtar i Futbollit Shqiptar. Shorti në javën e parë kishte...

Largimi nga ekipi korçar

Një tjetër “firo” nga radhët e Skënderbeut

Pak orë përpara se të startojë Kategoria Superiore, piëkrisht me ndeshjen Skënderbeu-Partizani (ora 19:45), tifozët...

Ndryshime tek albicelestët

Revolucion tek Argjentina, jo vetëm Messi jashtë

Në fakt, Leo Messi e kishte paralajmëruar vetë mungesën në ndeshjet e shtatorit, por me...

Transferimi i "Bubës"

Kapiteni i Shkëndijës i bashkohet Hasit në Arabi

Kapiteni i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani, do të vijojë karrierën e tij në Arabinë...