MENU
klinika
Kukësi në Europa League

Mëkat, të eliminohesh duke fituar…

Sulmuesi i Belgjikës

Lukaku jep një lajm të hidhur për tifozët

Një tjetër lajmërim i bujshëm për tërheqjen nga ekipi kombëtar. Sulmuesi i Manchester United, Romelu...

Kategoritë dhe të huajt

Shumë vendime të FSHF, ka edhe 2 emërime…

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së, në mbledhjen e tij të ditës së enjte, ka diskutuar një...

Nismëtarë Genoa e Sampdoria

Tragjedia në Itali, shtyhet starti i Serie A?

Si pasojë e tragjedisë në Gjenovë, që i mori jetën 38 njerëzve për shkak të...

Europa League

Mënyra se si do të luajë Kukësi sot ndaj Torpedos

Në orën 19:00, në “Elbasan Arena”, Kukësi do të luajë ndeshjen e kthimit eliminator ndaj...

Frikë nga Kosova e Shqipëria

Zvicrën e kap paniku për talentet shqiptare

Pas gjesteve me shqiponjë të Taulant Xhakës dhe Xherdan Shaqirit gjatë Botërorit të Rusisë, në...

Renditja botërore

FIFA “masakron” Gjermaninë, ngjitet Rusia

Franca kryeson listën e publikuar nga organi qeverisës i futbollit botëror, i cili ka përdorur...

Përforcimi i vlonjatëve

Flamurtari bën një tjetër goditje në merkato

Flamurtari ka bërë një zyrtarizim ditën e sotme. Në “gjirin” e vlonjatëve është afruar Argjent...

Derbi në Superkupën e Europës

Atletico Madrid “hakmerret” ndaj Realit

Nis rënia e Realit të Madridit. Pasi kanë fituar tri herë radhazi Champions League, ndër...

Situata te Napoli

Mbetet unik, ja çfarë thotë De Laurentiis për tifozët

Ndarja mes Aurelio De Laurentiis dhe tifozëve të Napoli rrezikon të bëhet shumë e madhe,...

E drejta televizive

FSHF: Televizionet, jo më transmetim pa lejen tonë

Me fillimin e sezonit futbollistik 2018-2019, Federata Shqiptare e Futbollit i drejtohet të gjithë transmetuesve...

Tërheqja e portierit

“Lamtumirë Kroaci”, letra emocionuese e Subasiç

Pas pensionimit të Vedran Corluka dhe Mario Mandzukiç, tani të njëjtën gjë ka vendosur të...