MENU
klinika
Lë kampionët e Greqisë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare drejt transferimit në Suedi

E ardhmja e yllit kroat

Real Madrid, Interit: Modriç vlen 500 mln euro, por ka një shpresë…

Në mediet italiane dhe jo vetëm qarkulloi lajmi se Luka Modriç mund të transferohej tek...

Bayern Munchen

Rummenigge vendos veton: As për 150 mln euro s’e shes Lewandowskin

Robert Lewandowski nuk do të lëvizë nga Bayern Munchen dhe këtë e thotë presidenti I...

Kapiteni i Kroacisë

Dëshira e fundit e Interit në merkato quhet Modriç

Duket paksa e pabesueshme, por që kur Juventus mori Cristiano Ronaldon, në Itali fjalët e...

Sulmuesi argjentinas

Lionel Messi gradohet kapiten i Barcelonës

Nga e marta përfunduan ditët e pushimeve (30 ditë) për Lionel Mesin në Karaibe dhe...

Stoli i Manchester United

Lëvizja më e bujshme, Zidane zëvendëson Mourinhon?

Ditët e fundit Jose Mourinho ka marrë mjaft kritika, por tani çështja është bërë mjaft...

Francezi i Manchester United

Tronditet merkatoja europiane, Paul Pogba drejt Barcelonës

Një lajm që ka trazuar merkaton europiane vjen nga Italia. “Tuttosport” shkruan se Eric Abidal...

Champions League

Kukësi kërkon mrekullinë në Baku, Gjici rrit premion

Pas kualifikimit historik të Shkëndijës së Tetovës, që kaloi për herë të parë në turin...

Ekipi shqiptar në Evropë

Historike, Shkëndija e Tetovës kalon në turin e tretë të Champions League

Shkëndija e Tetovës ka regjistruar arritjen më të madhe të ekipeve shqiptare në historinë e...

Humanizmi i yllit të Liverpool

Mohamed Salah i realizon ëndrrën djaloshit të sëmurë (Video)

Mohamed Salah vijon të tregojë anën e tij humane. Një tjetër histori njërëzore vjen nga...

Ish-arbitri i FIFA-s

Lëvizje në sektorin e gjykimit në FSHF, vjen një emër i njohur

Vjen lëvizja e parë në sektorin e gjykimit në FSHF. Petrit Brahja nuk do të...

Infrastruktura në futboll

Përurohet kompleksi sportiv në Ballsh, investim i FSHF-së

Një tjetër impiant i ri për futbollin shqiptar, një kompleks sportiv në Ballsh. FSHF vijon...