MENU
klinika
Champions League

Ajax lë ‘me gisht në gojë’ Juven, kualifikohet Barça

"The Sun"

Si do të jetë Reali i Zidane pas merkatos verore

Zinedine Zidane u rinisi aventurën tek Reali i Madridit për të rikthyer Madrilenët të dominojnë...

Ish-trajneri i Chelsea

Conte ‘tradhëton’ Interin/ Tekniku pranë ekipit gjerman

Antonio Conte është gati për të nisur një sfidë të re në karrierë ku pasi...

Video

Uefa prezanton Euro 2020 në versionin “Game of Thrones”

Euro 2020 do të jetë një nga edicionet më unike , që do të zhvillohet...

Detajet e kontratës

“Epoka Reja”/ Trajneri do të prezantohet nesër

Tani nuk ka më vend për dyshime dhe të gjithë janë bindur se Edy Reja...

Legjenda e 'Demave të Kuq'

Ish-portieri i Partizanit feston 70-vjetorin

Ish-portieri legjendar i Partizanit, Bashkim Muhedini feston sot 70-vjetorin e lindjes. Në kuadër të ditëlindjes...

Ish-kapiteni me valixhe në duar

Icardi pranë largimit/ Inter ‘prenoton’ zëvendësuesin

Në shtëpinë e Interit çështja Icardi ngelet gjithmonë e nxehtë pavarsisht se drejtuesit pretendojnë se...

Merkato

Real dhe United, gati shkëmbimi i bujshëm

Real Madrid duket se do të jetë një nga ekipet më aktive në merkaton e...

Këpuca e Artë

Messi 6 ndeshje larg rekordit, e ‘shqetëson’ Mbappe

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi duket se do të ngrejë sërisht këtë vit trofeun e...

Mesfushori kosovar

Rashica shkëlqen në Gjermani, sërisht mes më të mirëve

Milot Rashica vazhdon të dhurojë spektakël në Bundesligën gjermane. Sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës...

Pritet zyrtarizimi

FSHF cakton trajnerin e ri të Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka vendosur përfundimisht se cili do të jetë trajneri...

Ligue 1

Shtyhet festa e titullit, Lille ‘shemb’ PSG-në

Paris Saint Germain ka pësuar një humbje të thellë në transfertën ndaj Lille. Vendasit kanë...