MENU
klinika
Los Blancos ndryshojnë objektivin

Real ‘braktis’ Pogba dhe Eriksen/ Sulm për yllin e Bundesliga!

Sulmuesi flet hapur

Shtangu Interin/ Olayinka: Dua të luaj me Shqipërinë!

Ish-lojtari i Skënderbeut, Peter Olayinka, që shtangu “San Siro”-n duke realizuar golin vendimtar për Slavian...

Një turk në krye të ekipit

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

Turku Nejat Sancak është trajneri i ri i skuadrës së Partizanit në volejboll për femra....

Champions League

Zhgënjen Tottenham, barazon me Olympiacos

Nënkampionët e Europës, Tottenham nuk e kanë nisur në mënyrën më të mirë të mundshme...

'Bomba' nga Spanja

“Ronaldo do largohet nga Juventusi”

Cristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe...

Agjenti shpallet në kërkim

Blerja e bujshme e Realit, me skemë të ‘pisët’!

Skema të ndryshme për të shmangur taksa, apo për të bërë pastrim parash po përdoren...

Kupa e Shqipërisë

Skënderbeu e Kukësi nuk zhgënjejnë/ Triumfon Luftëtari

U luajtën ditën e sotme, takimet e para në grupin B, të vlefshme për turin...

E ardhmja e trajnerit

Ylli i Barçës mbështet shkarkimin e Valverde!

Ernesto Valverde nuk po jep siguri në Camp Nou. Trajneri i Barcelonës prej dy vitesh...

Charlotte Hornets

Michael Jordan merr vendimin surprizë!

Michael Jordan ka vendosur të shesë një pjesë të aksioneve të skuadrës së Charlotte Hornets,...

Dueli ndaj Otto Wallin

Shpërthen babai i Fury: Tyson, pulë e ngordhur në ring!

John Fury, babai i boksierit britanik Tyson Fury, nuk ka mbetur aspak i kënaqur nga...

Champions League

Inter e nis keq/ Barella i shpëton në fund

Një “shqiptar” ka befasuar Inter-in e Antonio Conte-s dhe ka bërë të heshtë San Siro-n....

Argjentinasi 'bën ligjin' tek Barcelona

Zbulohen dy mega-blerjet që ka kërkuar Messi!

Leo Messi duket i zhgënjyer. Barcelona ka qenë mjaft aktive në merkato, duke blerë Antoine...

REKLAMA