MENU
klinika
Po Shqipëria?

Renditja e FIFA / Kosova vazhdon rritjen!

Profil

Panajot Pano, ‘Zoti’ mistik i Ballkanit!

Cili është përkufizimi i ‘fenomenit’? Nuk është aq e thjeshtë për ta gjetur. Fenomen është...

Foto e javës

Navas thumbon Realin dhe ‘hakmerret’ ndaj Courtois!

Edhe pse u desh të nisej pa Neymar, Cavani e Kylian Mbappe, PSG fitoi me...

Arsyeja? Rregulli i FSHF-së

Klubi historik i Shqipërisë rrezikon të shkrihet!

Tomori rrezikon të shkrihet, pasi ra nga Kategoria e Parë në Kategorinë e Dytë sezonin...

Los Blancos ndryshojnë objektivin

Real ‘braktis’ Pogba dhe Eriksen/ Sulm për yllin e Bundesliga!

Real Madrid vazhdon kërkimet për një mesfushor. Paul Pogba, Christian Eriksen dhe Donny van de...

Sulmuesi flet hapur

Shtangu Interin/ Olayinka: Dua të luaj me Shqipërinë!

Ish-lojtari i Skënderbeut, Peter Olayinka, që shtangu “San Siro”-n duke realizuar golin vendimtar për Slavian...

Një turk në krye të ekipit

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

Turku Nejat Sancak është trajneri i ri i skuadrës së Partizanit në volejboll për femra....

Champions League

Zhgënjen Tottenham, barazon me Olympiacos

Nënkampionët e Europës, Tottenham nuk e kanë nisur në mënyrën më të mirë të mundshme...

'Bomba' nga Spanja

“Ronaldo do largohet nga Juventusi”

Cristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe...

Agjenti shpallet në kërkim

Blerja e bujshme e Realit, me skemë të ‘pisët’!

Skema të ndryshme për të shmangur taksa, apo për të bërë pastrim parash po përdoren...

Kupa e Shqipërisë

Skënderbeu e Kukësi nuk zhgënjejnë/ Triumfon Luftëtari

U luajtën ditën e sotme, takimet e para në grupin B, të vlefshme për turin...

E ardhmja e trajnerit

Ylli i Barçës mbështet shkarkimin e Valverde!

Ernesto Valverde nuk po jep siguri në Camp Nou. Trajneri i Barcelonës prej dy vitesh...

REKLAMA