MENU
klinika
Trajneri i Barçës i 'hedh benzinë zjarrit'

Valverde pa doreza: S’më ‘plas’ nëse Messi largohet!

Më në fund!

Conor McGregor publikon datën e rikthimit në kafaz!

Conor McGregor mesa duket ka lajmëruar datën e rikthimit të shumëpritur në UFC. 31-vjeçari nuk...

Berardi në krye të shënuesve

Roma shpërthen me goleadë ndaj Sassuolos!

Pas 2 barazimesh ndaj Genoas dhe Lazios, Roma mori fitoren e parë në këtë sezon...

Kategoria superiore

Laci ‘zhyt’ Partizanin/ Bylis përmbys Kukësin!

Partizani mundet në Laç me një gol të Regi Lushkjes, të shënuar në pjesën e...

Thyhen bardhekaltërit

Berisha mposht Strakoshën/ SPAL-i dramatik ndaj Lazios!

SPAL-i ka mposhtu Lazion me rezultatin 2-1 në një ndeshje që dhuroi shumë emocione. Interesante...

Zgjohet skuadra e Gasperinit

Magjiku Zapata/ Atalanta fiton në ‘frymën e fundit’!

Një magji e Duvan Zapatas në minutën e 5-të shtesë i dha fitoren Atalantës në...

Përfundon finalja

Spanja shkatërron Argjentinën/ Shpallet kampione e botës

Spanja është shpallur kampione botë në basketboll për meshkuj. Në finalen e zhvilluar sot kombëtarja...

La Liga

Suarez gola mes lotësh/ Barcelona ‘dërrmon’ Valencian!

Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionat duke mposhtur Valencian me rezultatin e thellë 5-2....

Serie A

‘Xhuxhi magjik’ shkëlqen sërish/ Inter kalon Udinesen!

Stefano Sensi vijon të konfirmohet njeriu i momentit te Interi. Edhe mbrëmjen e sotme ka...

Pas debutimit, vjen goli i parë

Sadiku del nga ‘kriza’/ Zhbllokohet tek Malaga!

Në ndeshjen e dytë si titullar me skuadrën e tij të re, Malagën, Armando Sadiku...

Mertens 'kërcënon' Maradonën

Napoli ‘harron’ Juven/ Triumfon ndaj Sampdorias!

Një Dries Mertens në superformë, që shënoi nga një gol për çdo pjesë, i dha...

Premier League

Abraham nderon Chelsean/ Rashford ‘bekon’ United!

Chelsea u beson të rinjve dhe arrin të rikthehet te fitorja, duke triumfuar me rezultatin...

REKLAMA