MENU
klinika
'Cristiano Ronaldo' i ardhshëm

Atletico shtang Europën/ Siguron talentin portugez!

Rama e 'bekon': Më i miri

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

Tashmë është zyrtare, Franco Lerda është trajneri i ri i Partizanit. Të kuqtë kanë zgjedhur...

Braziliani pranë divorcit me Barcelonën

‘Mirupafshim Barça’/ Coutinho zgjedh ekipin e ri!

Tashmë martesa mes Philippe Coutinho dhe Barcelonës është drejt fundit. Braziliani, gjatë sezonit të fundit...

"L’Equipe" lëshon bombën

PSG pranon të shesë Neymar!

Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë...

Uellsjani ndryshon destinacion

Kthesa e papritur/ Bale drejt Gjermanisë!

E ardhmja e Gareth Bale mbetet një çështje për t’u zgjidhur te Reali i Madridit....

Tifozët revoltohen me klubin

I ofendoi vite më parë/ Juventinët kundër Sarrit!

Juventusi e ka zyrtarizuar më në fund pasuesin e Massimiliano Allegrit dhe ai është Maurizio...

Francezi zbulon të ardhmen

Pogba e thotë troç: Është momenti që…

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, deklaroi këtë të dielën se është i hapur për...

Mungon vetëm zyrtarizimi

Arrihet marrëveshja/ Ylli i NBA shkon te Lakers!

Mungon vetëm zyrtarizimi, por tashmë transferimi i shtalartit Anthony Davis nga New Orleans Pelicans te...

Siguron titullin e 3-të në karrierë!

Fernando Alonso triumfon sërisht në ‘Le Mans’

Fernando Alonso ka korrur një titull tjetër, ketë herë në botërorin e World Endurance Championship...

Sarri pason Allegrin!

Juventus zyrtarizon trajnerin e ri!

Tashmë është zyrtare, Maurizio Sarri emërohet trajner i ri i Juventusit në Serinë A. Tekniku...

Kolumbia 'shtang' Argjentinën

Kombëtarja mbetet një ‘makth’ për Messin!

Kombëtarja vijon të mbetet makth për Lionel Messin. “ Ylli” i Barcelonës, që ka ndoshta...

"E vështirë ndaj Shqipërisë"

Xhaka: I detyruar të luaj ndaj Kosovës!

Dy yjet e futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica, po i kalojnë këto ditë pushimesh...

REKLAMA