MENU
klinika
Kategoria e Parë

Ndalet Vllaznia e Dinamo, surprizon Besa

Kategoria Superiore, java 10

Tirana nuk mban dot fitoren me Kamzën

Derbi i vogël i kryeqytetit ka përfunduar me një rezultat që pak punë u bën...

Rrëfimi i Bersant Celinës

“O do të vriteshim, o do të largoheshim”

Në një rrëfim për mediet britanike, talenti kosovar Bersant Celina tregon largimin e detyruar nga...

NBA

Warriors shkëlqen në fund, s’ndalen Raptors

Golden State Warriors ka marrë fitoren e pestë në 6 ndeshje, por kjo e fundit...

Rrëfimi i kampionit të botës

Elis Guri: Nuk bëhet sport me bukë e djathë

Sot ai ka mbetur në burg nga vendimi i Gjykatës, pas arrestimeve të bujshme që...

Basketboll Meshkuj

Start mbresëlënës i Teutës, ngjitet e para

Tri fitore brenda një jave, të tria me rëndësi në 3 përballje të të forta,...

Ngjarja e vitit të kaluar

Dortmund: Dëmet e bombës kush i paguan?

Sulmon autobusin me bombë, tmerron gjithë qytetin dhe ndërpritet për herë të parë një ndeshje...

Basketboll Femra

SH.B Tirana fiton derbin dhe merr kreun

Sh.B.Tirana për femra në basketboll ka siguruar sot fitoren e tretë radhazi në kampionat, duke...

Liga e Kombeve

Ja ku i gjeni biletat e Shqipëri-Skoci

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë sportdashësit se ka filluar edhe shitja e biletave...

Shqipëria U-17

Kombëtaret e moshave, nga humbja në humbje

Nuk ka paqe për ekipet kombëtare të moshave. Nga humbja në humbje thuajse për të...

Tenis

Numri 2 në botë rrëfen lajmin tronditës

E ka zbulluar vetë dhe të vjen keq për një kampione si tenistja 28-vjeçare daneze...

Europa League

Reagimi i tifozit të vogël kur merr biletën…

Për një tifoz padyshim që vlen shumë fitorja dhe rezultatet e ekipit të zemrës, por...

REKLAMA