MENU
klinika
Francezi zbulon të ardhmen

Pogba e thotë troç: Është momenti që…

Mungon vetëm zyrtarizimi

Arrihet marrëveshja/ Ylli i NBA shkon te Lakers!

Mungon vetëm zyrtarizimi, por tashmë transferimi i shtalartit Anthony Davis nga New Orleans Pelicans te...

Siguron titullin e 3-të në karrierë!

Fernando Alonso triumfon sërisht në ‘Le Mans’

Fernando Alonso ka korrur një titull tjetër, ketë herë në botërorin e World Endurance Championship...

Sarri pason Allegrin!

Juventus zyrtarizon trajnerin e ri!

Tashmë është zyrtare, Maurizio Sarri emërohet trajner i ri i Juventusit në Serinë A. Tekniku...

Kolumbia 'shtang' Argjentinën

Kombëtarja mbetet një ‘makth’ për Messin!

Kombëtarja vijon të mbetet makth për Lionel Messin. “ Ylli” i Barcelonës, që ka ndoshta...

"E vështirë ndaj Shqipërisë"

Xhaka: I detyruar të luaj ndaj Kosovës!

Dy yjet e futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica, po i kalojnë këto ditë pushimesh...

Për 60 mln euro!

Manchester United gjen pasuesin e Pogba!

Manchester United duket se ka gjetur pasardhësin e Paul Pogba. Ai është mesfushori 23-vjeçar argjentinas...

Kuqezinjtë nisin merkaton

Problemet në mbrojtje/ Milan kontakton ‘bishën’ e Liverpool!

Milani ka nisur kontaktet e para me përfaqësuesit e mbrojtësit kroat Dejan Lovren. Kroati ka...

De Laurentis 'hap thesin'

Napoli i shtang të gjithë/ Rrëmben yllin e Romës!

Napoli ka ‘djegur’ konkurrencën e Juventusit dhe Milanit për mbrojtësin grek të Romës, Kostas Manolas....

Merkato

Arsenal shet Ozil ‘falas’/ Mesfushori pranë Serie A!

Skuadra e Arsenal ka ulur në 30 milionë euro kërkesën për të lënë të lirë...

Shokon ylli i Chelsea

“Jetoja me 20 euro në javë, më vidhnin rrogën”

Një rrëfim mjaft të dhimbshëm ka dhënë ylli i Chelseas, Jorginho, ai ka treguar se...

Italiani pranë 'zbarkimit' në Torino

Akord për largimin/ Ja kush e zëvendëson Sarrin!

Maurizio Sarri është gjithnjë e më pranë Juventusit, pasi një udhëtim në Londër i Drejtorit...

REKLAMA