MENU
klinika
Vijiojnë investigimet

Vdekja e Sala/ Policia arreston një person!

Kuqezinjtë nisin epokën e re!

Milan zyrtarizon trajnerin e ri!

Edhe pse gjithçka ishte e kryer më herët, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i Marco...

Braziliani 'flet pa doreza'

Mesazhi i Neymar: Nuk dua të luaj më për PSG-në, por…

Prej kohësh Neymar Jr është një çështjë madhore jo vetëm në kampin e PSG dhe...

Verdhezinjtë të pandalshëm në merkato

Befasia e merkatos/ Hummels rikthehet tek Dortmundi!

Borussia e Dortmundit nuk di të ndalet në merkato. Së fundmi verdhezinjtë kanë arritur marrëveshjen...

Trajneri i katërt brenda 1 viti

Spanja largon Enriquen, ja kush e zëvendëson!

Luis Enrique nuk do të jetë më trajner i Spanjës! Problemet familjare që ka patur...

Një kuqezi tek kuqezinjtë!

E bujshme/ Milani kërkon mesfushorin e kombëtares!

Një lajm i bujshëm është publikuar nga mediet italiane në lidhje me mesfushorin e kombëtares...

'Ujqit e Dëborës' jashtë Europës!

Shtyhet vendimi/ CAS ‘venit’ ëndrrën e Skënderbeut!

Tani është zyrtare, Skënderbeu nuk ka asnjë shans të marrë pjesë në kompeticionet europiane gjatë...

NBA

Fitoi titullin/ Vërshojnë ofertat për yllin e Torontos!

Los Angeles Lakers po përpiqet që të krijojë një ekip të fortë për sezonin e...

Fitues i kampionatit afrikan

Mosha e këtij atleti po i habit të gjithë!

Edward Zakayo Pingua, i cili fitoi garën testuese të 5,000 metrave në Diamond League, që...

Fotografia që ndez shpresat e rikthimit!

Pogba bën Juventusin të ëndërrojë!

Paul Pogba ndodhet në Japoni, atje ku po zhvillon një tur me sponsorin e tij,...

Braziliani drejt rikthimit në shtëpi

Marrëveshja e çmendur/ Neymar pranë Barcelonës!

Neymar  te Barcelona? Lajmi ka kohë që qarkullon, është kthyer në një barcaletë tashmë, por...

"Bernabeu" pret galaktikun e radhës

Reali i pandalshëm/ Nesër një tjetër prezantim!

Pas nënshkrimeve dhe prezantimit të Jovic, Hazard dhe Rodrygo para tifozerësi madrilene në “Bernabeu”, Real...

REKLAMA