MENU
klinika
Dënimi

UEFA përjashton ekipin grek nga Europa

Xhudo

Majlinda Kelmendi, e artë edhe në Gjermani

Ajo vazhdon të shkëlqejë, turne pas turneu. Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë edhe...

Kategoria Superiore, Java 23

Tirana i merr në limit 3 pikët Skënderbeut

Tirana ka marrë një nga fitoret më të bukura të sezonit, teksa ka shënuar në...

Opinion

Edhe për sa kohë do të mbahet sporti peng?

Nga Ervin KOÇI* Gjithnjë shohim me zili përballjet sportive ndërkombëtare dhe me zë apo pa...

Dueli i gjigantëve

Kosovari pranon sfidën me “Hulkun” e Iranit

Sajad Gharibi, i njohur ndryshe si Hulku i Iranit, ditën e djeshme bëri një ftesë...

Safet Gjici

“Bashkia Kukës po pengon ndërtimin e stadiumit”

Është trumbetuar me të madhe ndërtimi i një stadiumi të ri për Kukësin, madje ka...

Europa League

Hidhet shorti, pretendentët me fat

Pasi dje janë përcaktuar 16 skuadrat të cilat do të vazhdojnë aventurën e tyre Europa...

Dominimi

Vllaznia e femrave fiton Kupën e Shqipërisë

Vllaznia për femra është skuadra fituese e edicionit të dhjetë të Kupës së Shqipërisë. Sot,...

Europa League

Inter e Chelsea fitojnë sërish, kalojnë “big”-ët

Janë përcaktuar 16 ekipet për në fazën tjetër të Europa League. Nuk ka pasur surpriza,...

David Beckham

“Më kanë poshtëruar tek United, por jo abuzim”

Një nga yjet e futbollit britanik ka folur në lidhje me skandalin që ka përfshirë...

Europa League

Përmbys Arsenal, kualifikohen pretendentët

Asnjë problem për ekipet pretendente që luajtën në orën 18:55 në Europa League. Arsenal, që...

Marrëveshja e re

Arrihet akordi, Wenger rikthehet si drejtues

Arsene Wenger do t’i rikthehet shumë shpejt botës së futbollit. Pas një sezoni pushim, francezi...

REKLAMA