MENU
klinika
Copa del Rey

Real Madrid nis ringritjen nga Kupa

Kryeministri ngroh tifozët

Edi Rama: Stadium model për Kukësin

Një stadium i ri për Kukësin. Është një premtim jo vetëm i presidencës, por edhe...

Sauber Alfa-Romeo

Një femër piloton makinën e Formula 1

U tha, u bë. Ashtu sikurse ishte programuar që më parë, në pistën e Meksikës,...

Mbrojtësi i Kombëtares

Lojtari kuqezi lë pas dramën, kalon në Rumani

Prej gati 4 muajsh po stërvitej me ekipin FC Baden, që militon në ligën e...

Gjithë familja me maska

Halloween, cili futbollist ka maskën e IT?

Për ta festuar Halloween, shumë personazhe të famshëm mendojnë surpriza nga më të habitshmet. Kësaj...

Sipas “Four Four Two”

50 trajnerët më të mirë të botës…

Nuk është një votim perfekt, por janë përzgjedhur 50 trajnerët më të mirë të botës....

Legjenda e futbollit francez

Platini: Ja kush e meriton “Topin e Artë”

Rikthehet të flasë Michel Platini, legjenda e futbollit francez dhe atij botëror. Ai nuk ka...

Flitet për Katar 2022

Shans për Shqipërinë, Botërori me 48 ekipe

Nuk është një tezë e re, madje pritet të votohet së shpejti për turneun e...

Shifrat e CR7

Ronaldo thyen rekordin 60-vjeçar te Juventus

Një tjetër rekord për Cristiano Ronaldon. Sulmuesi portugez ka thyer një rekord 60-vjeçar të vjetër...

NBA

Fitorja e parë për Cleveland, rikthehen Raptors

Më në fund, Cleveland Cavaliers ka arritur fitoren e parë në sezonin e ri të...

Garuesit në ujë

Përmbytjet s’e ndalin Maratonën e Venezias

Eshtë zhvilluar një nga garat më të vështira sa u përket kushteve atmosferike, që ndoshta...

Masa konkrete

FSHF reagon ashpër për parrullën raciste

Federata Shqiptare e Futbollit shpreh shqetësimin e thellë dhe distancohet në mënyrë të prerë nga...

REKLAMA