MENU
klinika
Ç'do të ndodhë me Strakoshën?

U largua nga PSG/ Lazio ‘hap derën’ për Buffon?

Arsyeja

E bujshme/ Arrestohet ‘numri 2’ i FIFA!

Zëvendës presidenti i FIFA-s, ndryshe presidenti i CAF (Konferedata Afrikane) Ahmad Ahmad është arrestuar ditën...

Ylli brazilian jashtë Kupës së Amerikës

Neymar në telashe/ Publikohet video ku dhunon modelen!

Nuk kanë të sosur telashet për Neymar, që vetëm para pak orësh pësoi një dëmtim...

Mjaftojnë 50 mln euro

Manchester City blen talentin e Juventusit!

Aventura e Joao Cancelos te Juventusi zgjati vetëm një sezon, pasi largimi i tij tashmë...

Roland Garros

Tenis/ Surpriza në gjysmëfinalet e femrave!

Janë luajtur sot ndeshjet e fundit çerekfinale për femra në Roland Garros, duke përcaktuar edhe...

"I dhashë penallti Juventusit"

Mazzoleni tregon gabimin e karrierës!

Pas 28 vitesh karrierë dhe më tepër se 200 ndeshjesh të gjykuara në Serinë A,...

'Magjia' e Curry nuk mjafton!

NBA/ Toronto ‘hakmerret’ ndaj Golden State!

Toronto Raptors është hakmarrë në finalen e NBA, pasi fitoi me rezultatin 109-120 ndeshjen e...

Portugalia në finale

Nations League/ Ronaldo ‘gjunjëzon’ Zvicrën!

Portugalia ka mposhtur Zvicrën 3-1 në gjysmëfinalen e Nations League dhe kalon në finalen e...

‘Ti je Barça, ndërsa unë..."

Messi zbulon ‘tradhtinë’ e djalit: Ai bën tifo për…

Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën tifo për Real Madrid...

Gjobë shembullore

Ndërpreu finalen e Championsit/ Modelja e pëson keq!

Kinsey Wolanski u bë e famshme brenda disa sekondash, teksa pushtoi fushën e lojës në...

Frikëson tifozët

Heroi i Champions: Nuk e di nëse qëndroj tek Liverpool!

Heroi i Champions League për Liverpool, Divock Origi shpreson të qëndrojë në “Anfield”, por pranon...

Francezi pranë largimit?

Humbi 1.5 mln euro prej tij/ Mbappe ‘tërbohet’ me trajnerin!

Kylian Mbappe është tepër i zemëruar me trajnerin e tij aktual Thomas Tuchel. Ylli i...

REKLAMA