MENU
klinika
Talenti 'azzur' pranon ofertën

Juventus fiton ‘derbin’ në merkato/ Akord me yllin italian!

Zbulohet e ardhmja e italianit

PSG merr vendimin përfundimtar për Buffon!

Paris Saint-Germain ka konfirmuar se Gianluigi Buffon do të largohet këtë verë nga klubi pas...

Finalja e tretë

Warriors me mungesa të mëdha përballë Torontos!

Skuadra kampione e Golden State Warriors do të ketë dy mungesa në ndeshjen e tretë...

A do të triumfojë britaniku?

Joshua-Ruiz/ Ja kur luhet ‘sfida e hakmarrjes’!

Një nga surprizat më të mëdha në historinë e dueleve për peshat e rënda në...

'Tërbon' tifozët e Napolit

Sarri ‘flirton’ me Juven: Për ne italianët…

Maurizio Sarri ka dhënë një intervistë për “Vanity Fair”, e cila pritet të publikohet nesër,...

Champions League

Ronaldo apo Messi? UEFA zgjedh golin e vitit!

Një ditë më parë UEFA publikoi renditjen fillestare me 10 golat më të bukur të...

Fury i 'hedh benzinë zjarrit'

“Nuk do të bëhem kurrë dështak si Joshua”

Promotori i dueleve të boksit Frank Warren, i ka kërkuar boksierit britanik Tyson Fury që...

Flet pas ftesës së Beckenbauer

Trajner i Bayernit? Ja si përgjigjet Klopp!

Franz Beckenbauer deklaroi një ditë më parë se dëshiron si trajner te skuadra e Bayern...

Revolucioni “Los Blancos”

Hazard një hap larg Realit!

Eden Hazard është gjithnjë e më pranë kalimit te Reali i Madridit. Disa përfaqësues të...

Flet mbrojtësi kuqezi

Kombëtarja/ Ajeti: Reja na ka dhënë…

Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti doli në konferencë me sulmuesin Sokol Cikalleshi. Në fjalën e...

Suedezi 'bën me zemër' napoletanët

Ibra i ‘shkel syrin’ Ancelottit: Nëse ke nevojë për…

Zlatan Ibrahimovic vijon të ruajë formën e shkëlqyer dhe këtë e tregon me paraqitjet e...

Detajet e marrëveshjes

Zyrtare: ‘Bomberi i Europës’, lojtar i Real Madrid!

Luka Jovic është zyrtarisht futbollist i Realit të Madridit. Sulmuesi i lindur në Bosnjë  ka...

REKLAMA