MENU
klinika
Formula 1

Hamilton modest: Schumacher, më i miri!

NBA

Thomson thyen rekordin e Curry, Lakers në krizë

Ende pa u shuar jehona e fitores së fundit, kampionët në fuqi të NBA, Golden...

Premier League, java 10

Mjafton një gol, City kalon edhe Tottenham

Manchester City nuk njeh humbje në Premier League. Me një bilanc prej 8 fitoresh, 2...

Serie A, java 10

Inter triumfon përsëri në “Olimpico”

Duket se Lazio i sjell fat skuadrës së Interit. Sezonin e kaluar ishte pikërisht fitorja...

Kategoria Superiore, java 10

Skënderbeu thyen Partizanin, i merr kreun

Partizani ka gabuar në momentin më të mirë që po kalonte. Është Skënderbeu që ka...

Ish-trajneri i Leicester

Ranieri i tronditur nga vdekja e Vichait

Dy vjet më parë Claudio Ranieri shpallte kampion Leicester në Premier League dhe u quajt...

Tragjedia

Tronditet futbolli, gjendet i masakruar lojtari

Një lajm shumë shokues për botën e futbollit. Trupi i një futbollisti të ri brazilian...

Pasuesi i Lopeteguit

Jo vetëm Conte kandidat për stolin e Realit

Që Julen Lopetegui do të shkarkohet nga Real Madrid, kjo gjë bëhet mëse e sigurtë,...

Përfaqësueset U-17

“Euro 2019”, fiton Shqipëria dhe Kosova

Duket se ka qenë dita e ekipeve përfaqësuese shqiptare, teksa Shqipëria dhe Kosova kanë fituar...

Rrëfimi i Cristiano Ronaldos

“Real s’më donte më, nuk kam përdhunar”

Cristiano Ronaldo foli për herë të parë në lidhje me largimin e tij nga Real...

Talenti ende në dilemë

FSHF insiston për shqiptarin e Bayern

Meritan Shabani, talenti i Bayern Munchen, fundjavën e kaluar shënoi gol në Athinë kundër AEK...

UFC

Menaxheri i Khabib intrigon tifozët e rusit

Menaxheri i Khabib Nurmagomedov, Ali Abdelaziz, me anë të një postimi në “Twitter”, ka ngazëllyer...

REKLAMA