MENU
klinika
Sezoni i ri i futbollit

Skënderbeut zbulon lëvizjen e radhës

E konfirmon vetë shqiptari

Shaqiri: Nuk kam frikë, do jem në Beograd

Mesfushori shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka thënë se me patjetër që do të udhëtojë...

FSHF publikon pamjet e fundit

Transformimi i stadiumit “Arena Kombëtare”

Nga dita në ditë po avacojnë punimet në të gjithë sektorët e stadiumit “Arena Kombëtare”....

Presidenti i FSHF për humbjen

Duka: Koha e llogoreve nuk vlen për askënd

Një fitore dhe një humbje. Ky është produkti i kombëtares kuqezi në dy ndeshjet e...

Shqipëria, opsioni i vetëm

Shqiptari i ndarë në tresh pa ekip përfaqësues

Para pak vitesh një talent po shkëlqente në Suedi, duke u bërë pikë kyçe tek...

Miqësoret në Amerikën Latine

Brazili me “5 yje”, ndalet Argjentina

Ndërsa Europa ka qenë e angazhuar me Ligën e Kombeve, në Amerikën Latine kanë vijuar...

Liga e Kombeve

Spanja “masakron” nënkampionët e botës

Spanja ka lëshuar me këmbë në tokë nënkampionët e botës, teksa ka mposhtur thellë 6-0...

Shënuesi ynë feston me shqiponjë

Kombëtarja U-21 e pëson në fund nga Italia

Kombëtarja shqiptare U-21, pas humbjes në ndeshjen eliminatore në Spanjë, ka pësuar një tjetër humbje...

Boks, peshat e rënda

Haye: Joshua, kësaj here do ta kesh pisk!

Së shpejti, më saktë pas 11 ditësh, një “Wembley” i mbushur plot me spektatorë të...

Miqësorja e dytë e ekipeve U-17

Shqipëria nuk “hakmerret” dot ndaj Kosovës

Dy ditë më parë, përfaqësuesja e Kosovës U-17 në futboll fitoi ndaj bashkëmoshatarëve të vet...

Kupa e Botës 2026

Mëso historinë Trump, Brazili 5 tituj bote!

Donald Trump, në një takim me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino, është tallur me performancën...

Karikatura që “çmend” rrjetin

Williams sulmoi gjyqtarin, debati ndizet keq

Nuk ishte parë kurrë më parë që tenistja amerikane Serena Williams të shpërthente ashtu kundër...

REKLAMA