MENU
klinika
4 klubet pa trajner

Rastësia e veçantë e gjigandëve të Serie A!

Konferenca për shtyp

Reja rikthen harmoninë/ Mavraj: E kemi si baba!

Mërgim Mavraj dhe Ermir Lenjani dolën në konferencë për shtyp gjatë ditës së sotme. Veterani...

Ende pa u zyrtarizuar

Conte projekton Interin/ Merr vendimin për Icardin!

Edhe pse nuk është zyrtarizuar ende në stolin zikaltër, Antonio Conte ka nisur të projektojë...

Bardheblutë sigurojnë mbijetesën

Tirana merr frymë lirisht!

Tirana arriti të sigurojë qëndrimin në Kategorinë Superiore duke mposhtur Flamurtarin me rezultatin e pastër...

Takon presidentin Perez

Befason Ramos/ Merr vendimin final për të ardhmen!

Sikur të mos mjaftonte sezoni i dobët, Real i Madridit duhet të përballet edhe me...

Deklarata e klubit

Zyrtare: Inter shkarkon Spalletin!

Interi ka vendosur zyrtarisht të shkëpusë bashkëpunimin me trajnerin Luciano Spalleti pas dy sezonesh. Javët...

Shkatërron Arsenalin

Chelsea kampion i Europa League!

Chelsea shkatërroi 4-1 Arsenalin në finalen e Europa League. Blutë e Londrës e shfrytëzuan më...

Katalanasit nisin 'spastrimet'

Bartomeu zbulon trajnerin e Barçës për sezonin e ardhshëm

Gati 24 orë pasi Ernesto Valverde konsiderohej i larguar nga Barcelona, presidenti Bartomeu që shkon...

Finalja e Europa League

Chelsea-Arsenal/ Publikohen formacionet zyrtare!

Stadiumi Olimpik në Baku të Azerbajxhanit do të presë finalen e Europa League mbrëmjen e...

Dërgoi Raptos në finale

Federata ‘ngre në detyrë’ trajnerin e Raptors

Federata Kanadeze e Basketbollit ka vendosur të emërojë trajnerin e skuadrës së Toronto Raptors, Nick...

Palët afër akordit

Boateng ‘tradhton’ Bayernin/ Negocion me rivalët!

Aventura e Jerome Boateng tek Bayern Munich është drejt fundit. Mbrojtësi gjerman është në kërkim...

Detajet e marrëveshjes

Hazard është i Realit/ Ja kur prezantohet

Finalja e Europa League, Chelsea-Arsenal do të jetë ndeshja e fundit për Eden Hazard si...

REKLAMA