MENU
klinika
La Liga, java 9

Real humb përsëri, 4 ndeshje pa fitore

Ylli i dy Dinamove dhe i Kombëtares

Demollari, legjenda që tronditi “Wembley”

I cilësuar si një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave të futbollit...

NBA

Vijon spektakli, Golden State fiton në limit

Vijon spektakli në kampionatin amerikan të basketbollit. Janë zhvilluar 9 ndeshje ditën e sotme, ku...

Yelena Isinbayeva

I mjaftoi një shkop për të pushtuar botën

Të rralla janë sportistet që do të arrijnë nivelin e Yelena Isinbayeva-s, rekordmenes së atletikës...

Euro 2020

UEFA shmang përballjen Serbi-Kosovë

Të paktën për Kampionatin Europian të vitit 2020, Serbia dhe Kosova nuk do të ndeshen...

Mesfushori shqiptar

Përdori Shqipërinë për të kaluar te Zvicra

Nuk është një spekulim mediatik që disa futbollistë përdorin Shqipërinë për të kaluar në kombëtare...

Trajneri i Kombëtares

Gjobë për trajnerin Christian Panucci

Trajneri i përfaqësueses shqiptare Christian Panucci ka hedhur pak kohë më parë në gjyq ish-presidentin...

Inter-Milan

Asnjë vend bosh për derbin e Milanos

Të dielën, në orën 20:30, luhet një nga derbet më të bukur të botës, sfida...

Vlerësimi për shqiptarin

Strakosha, mes 5 më të mirëve në botë

Ka qenë në tetë ndeshje titullar, duke pësuar mesatarisht 1.1 gola për ndeshje, por pot...

Nurmagomedov fal irlandezin

Babai i Khabib fton McGregor në Dagestan

Nuk i dhanë vizë për në Amerikë dhe Abdulmanap Nurmagomedov, babai dhe trajneri i yllit...

Hoeneß dhe Rummenigge

Bayern konfirmon Kovaç, faji i kalon medias

Bayern Munchen po kalon periudhën më të keqe të viteve të fundit, ndonëse e nisën...

Tifozët e Partizanit

“Guerrils”: Le të dridhen nga uragani i kuq!

Ecuria e mirë e Partizanit këtë sezon, teksa kryeson renditjen e Superiores pas 8 javësh...

REKLAMA