MENU
klinika
E pabesueshme në Holandë

Arbitri tërbon lojtarët/ Shënon dhe nuk e anulon golin!

Shkëmbimi i bujshëm

Juventus ofron dy lojtarë për kampionin e botës!

Juventusi është i gatshëm të ofrojë Paulo Dybalan dhe Alex Sandron në këmbim të mesfushorit...

Spektakël në Laç

Tirana prek mbijetesën

Tirana morri një fitore të artë në transfertën e vështirë të Laçit. Bardheblutë triumfuan me...

Ferrari 'jashtë kontrollit'

Mercedez sundon në Monaco

Mercedez konfirmoi diktatin në Formula 1 duke fituar edhe garën e gjashtë sezonale. Lewis Hamilton...

'Leonard show' në NBA

Çfarë përmbysje! Raptors kalojnë në finale

Për herë të parë në historinë e NBA, një skuadër kanadeze arrin të kualifikohet në...

Gardiani drejt Premier League

Strakosha drejt ‘divorcit’ me Lazion

Thomas Strakosha mund të largohet këtë vit nga Lazio, teksa për të interesohen shumë klube...

Çmimi i madh në Monaco

Ferrari zhgënjen sërisht/ Hamilton niset i pari

Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i...

Fiton Kupën e Mbretit

Valencia lë ‘me gisht në gojë’ Barcelonën!

Valencia i ka bërë një surprizë të hidhur Barcelonës në finale e Kupës së Mbretit....

Fiton Kupën e Gjermanisë!

Bayern e mbyll me ‘Dopietë’

Bayern Munich ka arritur të triumfojë edhe Kupën e Gjermanisë. Bavarezët dominuan Leipzig në finalen...

Ndryshime për zikaltërit

Pa Icardin dhe me formacion të ri/ Ja si do jetë Interi i Conte!

Interi ka planifikuar një verë me shumë ndryshime ku si fillim Luciano Spalletti do të...

Për të gjashtën herë

“FenoMessi”/ Argjentinasi fiton “Këpucën e Artë”

Tani nuk ka më dyshime se Lionel Messi do të marrë “Këpucën e Artë” për...

Lufta për Champions League

Presidenti i Sassuolos: Do ndihmoj Milanin!

President i Sassuolos, është një nga të paktët në Serie A që e pranon pa...

REKLAMA