MENU
klinika
Vendimi i Gjykatës

Dënohet një ekip, ndryshon renditja e Serie A

Presidenti pret tifogrupin e Kombëtares

Meta: Tifozat Kuq e Zi lartësuan flamurin tonë

Ata janë rikthyer në “Elbasan Arena” për ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj...

Refuzoi testin e alkoolit

Ecte me shpejtësi, futbollisti vret dy veta

Futbollisti argjentinas Nahuel Zárate duket se ka menduar se po xhiron ndonjë skenë nga ato...

Ylli i Liverpool

“Më thanë se futbolli ishte humbje kohe, por…”

Rruga për të shkëlqyer në futboll është shumë e vështirë, sidomos pë rata futbollistë që...

Speciale nga sporti botëror

Futbollistët që u zbehën nga vëllezërit yje

Mbërritja te Cadiz e Gastón Castillo, vëllait të Sergio Aguero, para dy vitesh, ngjalli interes të...

Kampion Europe në Peshëngritje

Mori 3 medalje ari, Calja: Shteti, asnjë premio!

Kampioni i trefishtë i Europës, Briken Calja, flet për vonesën e shpërblimeve për medaljet e...

Shpëton pa probleme

Çiklisti italian përplaset keq në “Vuelta”

Një aksident i frikshëm dhe një rrëzim tejet i keq i ka ndodhur sot në...

Luftëtari poston videon

McGregor tremb rivalin me stërvitjen e tij

Ndeshja më e shumëpritur e historisë së UFC nuk ka pasur shumë promocion deri tani....

Grupi A dhe B

Kupa nuk ka surpriza në turin e parë

Janë luajtur sot ndeshjet e turit të parë eliminator të Kupës së Shqipërisë, ku në...

Tenistja amerikane e quajti hajdut

Reagon gjyqtari i sulmuar nga Serena Williams

Nuk kanë të mbaruar polemikat rreth skenës ku Serena Williams sulmoi gjyqtarin kryesor Arbitri Carlos...

Portieri francez i Tottenham

Lloris i ikën burgut, por jo gjobës së majme

Është marrë vendimi i gjykatës ditën e mërkurë për portierin e Tottenham, Hugo Lloris, pasi...

Festoi golin ndaj Kroacisë

Serbët tërbohen nga shqiponja e Ramos

Kapiteni i Spanjës, Sergio Ramos, e ka festuar golin e tij ndaj Kroacisë me simbolin...

REKLAMA