MENU
klinika
Pritet vetëm data

Koha e kufizuar, Premier League bëhet gati

Vendimi

Pa spektatorë, Moto GP nuk zhvillohet në Azi

Garat e Moto GP të programuara për t’u zhvilluar në kontinentin e Azisë nuk mund...

Verdiktet jepen në tavolinë

Mbyllet para kohe kampionati i pestë në Europë

Pas Belgjikës, Holandës, Francës dhe Qipros, edhe një tjetër vend i jep fund sezonit në...

Klubet zbatojnë protokollin

Futbolli shqiptar ndez “motorët”, rinis stërvitja

Ekipet e Superligës shqiptare sot kanë rindezur motorët. Klubet, pasi dezinfektuan ambientet e stërvitjes, ia...

Maradona në lot: Nuk po bëj show

“Kam qenë i varfër, ndihmoni njerëzit të hanë”

Në jetën atij ka bërë gabime, edhe ka abuzuar, por asnjë nuk i ka vënë...

Bundesliga, java 26

Bayern dhe Lewandowski e nisin aty ku e lanë…

Bayern Munchen nuk gabon në ristart. Kampionët e Gjermanisë fituan 2-0 në fushën e Union...

Pas largimit nga Ferrari

A do të kalojë Vettel te Mercedes?

Formula 1 ende nuk ka zhvilluar një garë për këtë vit, por kohët e fundit...

Bundesliga, java 26

Koln shpërdoron dy gola avantazh, Mainz merr pikë

Vijon spektakli i golave në Bundesligën gjermane. Koln-Mainz, ndeshja e vlefshme për javën e 26-të...

UEFA sqaron situatën

Verdiktet në fushë apo jo, ekipet do luajnë në Europë

Në mbledhjen e fundit mes FSHF dhe klubeve, institucioni i futbollit shqiptar bindi drejtuesit e...

Dueli i tretë

Zyrtare, Tyson-Holyfield do të ndeshen mes tyre

Evander Holyfield dhe Mike Tyson do të ndeshen përsëri dhe ky duel do të zhvillohet...

“Mirror”: Chiellini i ri

Një tjetër gjigant anglez kërkon Kumbullën

Nuk rreshtin kërkesat për të marrë shërbimet e Marash Kumbullës. Një tjetër klub anglez është...

Dezinfektohen stadiumet dhe qendrat sportive

Klubet shqiptare bëhen gati, ristarton më 3 qershor?

FSHF dhe Ministria e Shëndetësisë janë dakordësuar që klubet të bëjnë marrëveshjeje me kompani dezinfektimi....

REKLAMA