MENU
klinika
Kastrioti zhytet në fund!

Egnatia fiton dhe merr vendin e dytë në Superligë

Priten shkëndija në Romë

Sonte supersfida me Juventusin!

Roma do të presë sonte në orën 20:45 në një ‘Olimpico’ të mbushur plot Juventusin,...

Mungojnë golashënuesit

Derbi me shifra, Partizani më superior se Tirana!

Superliga shqiptare e futbollit për javën e 24 ka rezervuar derbin mes Partizanit dhe Tiranës....

Luhet mbijetesa dhe Europa

Superliga zbret sot në fushë me 2 takime

Superliga shqiptare e futbollit do zhvillojë sot dy ndeshjet e para për javën e 24-t....

Kampion bote në bilardo

Eklent Kaçi nderon sërish Shqipërinë

Sportisti shqiptar, Eklent Kaçi është shpallur kampion bote në sportin e bilardos në disiplinën e...

Francezi futet në librat e historisë

Kylian Mbappe lideri i PSG-së

PSG fitoi dje 4-2 me Nantes për javën e 26-të në Ligue I. Parisienët e...

Djalli” me grupin e plotë

Nga Firence në Londër, Milan luan sezonin brenda 5 ditësh

Nga Firence në Londër, brenda 5 ditësh, Milan vendos një pjesë të rëndësishme të sezonit....

“Buzëqesh” Interi

Ylli i zikaltërve rinovon deri në vitin 2027

Kontrata e Hakan Çalhanoglusë me Interin skadon në qershorin e vitit të ardhshëm, por në...

Mësoni sfidat e javës së 18-të!

Të gjitha skuadrat zbresin në fushë

Kategoria e Parë luan javën e saj të 18-të me të gjitha skuadrat që zbresin...

Partizani dominon në 10 vite

Tirana kryeson këtë kampionat

Partizani dhe Tirana janë dy skuadrat që do të përballen ditën e hënë në derbin...

Bundesliga

Ndeshja e madhe ‘flet’ për verdhezinjtë e Dortmundit

Në pritje të Bayernit, Borussia Dortmund zë vendin e pare përkohësisht në Bundesligë, pas fitores...

Lazio bën goditjen e madhe...

Pas tetë fitoreve radhazi, bie Napoli në ‘Maradona’

Pas një vrapimi ‘galopant’, Napoli gabon. Madje ka është mundur brenda në shtëpi në ‘Maradona’,...

REKLAMA