MENU
klinika
Në fazën me eliminim direkt

Rregulli i ri futet edhe në Champions League

"Euro 2020"

De Biasi komenton grupin: Shanse për të dytët

“Shqipëria ka më shumë shanse sesa në ‘Euro 2016’ për t’ia dalë mbanë”. E thotë...

Nga “France Football”

E dinit që ekziston edhe “Super Topi i Artë”?

Pas 10 vitesh dominim, sonte pritet që hegjemoninë e Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit në...

NBA

Surprizohen Clippers, Lakers 3 fitore radhazi

Në NBA, jo vetëm që nuk ka skuadra të pathyeshme, por edhe ecuritë e fitoreve...

Eliminatoret e “Euro 2020”

Shqipëria e nis me Turqinë, e mbyll me Francën

Nga 22 marsi, deri më 19 nëntor të vitit 2019, Kombëtarja shqiptare e futbollit do...

Ligue 1, Java 15

Neymar-Mbappe s’mjafton, PSG ngec në të 15-n

E vetmja skuadër që nuk ishte ndalur në Europë, PSG, më në fund, ka ngecur...

Serie A, java 14

Mes Romës e Interit fitojnë…rivalët

Plot 4 gola në “Olimpico”, por mes Romës dhe Interit nuk ka pasur fitues, me...

La Liga, java 14

Pique-Alena rikthejnë Barcelonën në krye

Pas një humbje dhe një barazimi në kampionat, Barcelona është rikthyer te fitorja, duke mposhtur...

Premier League, Java 14

Gol “in-extremis”, Liverpool triumfon në derbi

Nuk ka pasur shumë gola se derbi londinez, por kjo nuk do të thotë se...

Premier League, Java 14

Arsenal jep spektakël, përmbys Tottenham

Arsenal ka dhuruar spektakël në derbin londinez përballë Tottenham, teksa ka përmbysur nga 1-2 në...

Kategoria e Parë, Java 11

Vllaznia nuk fal në shtëpi, mban kreun

Vllaznia i është përgjigjur Erzenit dhe Dinamos dhe pas fitores 3-0 ndaj Burrelit e ka...

Kategoria Superiore, java 15

Kastrioti shtang Flamurtarin, Kamza merr pikë

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të Kategorisë Superiore në futboll për javën e 15-të,...

REKLAMA