MENU
klinika
Serie A, java 13

Milan s’mban fitoren, Lazio barazon në limit

Sulmuesi kuqezi

Myrto Uzuni gjen golin e tretë në Kroaci

I vetmi futbollisti i Kombëtares që po shkëlqen me ekipin e tij është Myrto Uzuni,...

Ngjarja para derbit

Policia arreston kapitenin e Partizanit

Një lajm trondit Partizanin pak ditë para derbit të kryeqytetit. Portieri dhe njëkohësisht kapiteni i...

Moderatori

Ardit Gjebrea tregon ekipin e zemrës

Përtej personazheve të ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në emisionin “E diela...

Serie A, Java 13

Chievo ndal Napolin në “San Paolo”

Napoli ka bërë një hap fals atëherë kur nuk pritej. Të kaltrit janë ndalur në...

Premier League, java 13

Pas 3 barazimeve, Arsenal kthehet te fitorja

Pas 3 barazimeve radhazi në kampionat, Arsenal është rikthyer te fitorja, teksa ka mposhtur 2-1...

Formula 1

Mbyllet sezoni, triumfon përsëri Hamilton

Kampioni i shpallur që më parë në Formula 1, Lewis Hamilton, fitoi me Mercedesin e...

Kategoria Superiore, java 14

Kukësi fundos Kamzën, Laçi ia del në limit

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të javës 14 të Kategorisë Superiore në futboll, në...

Plani zikaltër

As Barça e as Juve, Inter 200 mln € për Pogba

Lajmi i bujshëm i merkatos vjen sot nga Anglia, ku raportohet se Inter po përgatitet...

Video virale

Messi mbetet magjik, “trullos” Griezmann

Barcelona ka shmangur në limit humbjen ndaj Atletico Madrid, duke mbatjur edhe kreun e renditjes....

La Liga, java 13

Barcelona barazon në limit dhe mban kreun

Barcelona ka arritur të barazojë 1-1 në fund me Atletico Madrid, që nuk ka arritur...

Serie A, java 13

Inter bën “detyrën”, por kreu mbetet larg…

Inter ka fituar ndeshjen e radhës dhe është në vendin e dytë në renditje. Një...

REKLAMA