MENU
klinika
Nënkampionia e botës

Atletja refuzoi 200 mijë euro në muaj për prostitutë

Pas autopsisë

Fakte të reja rreth aksidentit tragjik të Bryant

Janë zbuluar fakte të reja në lidhje me aksidentin tragjik të Kobe Bryant. Legjenda e...

Bundesliga, java 26

M’Gladbach mposht Frankfurt, merr vendin e tretë

Bollëk golash në ditën e parë pas rikthimit në Bundesliga. Edhe ndeshja e mbrëmjes mes...

Lajmërimi i FSHF

Njoftim i rëndësishëm për futbollin shqiptar

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije të gjithë opinionin sportiv dhe grupet e interesit...

Bundesliga, java 26

Dortmund e rinis fuqishëm, ndalet Leipzig

Borussia Dortmund e ka rinisur kampionatin në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi ka...

Portieri shqiptar

Shqetësohen te Lazio, dëmtohet Strakosha

Lazio është një nga klubet që i ka mëshuar se të tjerët përfundimit të sezonit...

Duka për mediet italiane

“Kemi shpresa te Kumbulla, me Rejën dalim të parët”

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, edhe njëherë tjetër ka folur për situatën e futbollit jo...

Të vendosur për ta mbyllur në fushë

Në Serie A nuk përjashtohet opsioni i “play-off”

Serie A ka miratuar një datë për fillimin, më saktë më 13 qershor, por ende...

Pritet miratimi i datës nga Qeveria

Protokoll gjerman, Shulku: Nuk besoj se do e refuzojnë

Ndonëse FSHF dhe klubet janë bërë gati për të rifilluar, madje kanë caktuar edhe datën...

Masat e marra

Sot dita e madhe, rifillon Bundesliga gjermane

Dita e sotme do të mbahet mend gjatë, pasi pas më shumë se dy muajsh...

Është 11 vjet më e madhe

I zuri rrugën me Ferrari, si e bëri për vete gruan Ibra

Zlatan Ibrahimovic ka ndërruar skuadra në shumë vende të Europës, që nga Holanda, Italia, Spanja,...

Futbolli mbetet pezull

Çdo gjë hapet në Shqipëri…përveç sportit

Pavarësisht se FSHF dhe klubet ranë dakord për datën 3 qershor për të rifilluar kampionatin,...

REKLAMA