MENU
klinika
Kryebashkiaku Leli pranë Flamurtarit

Gati “Vlora Sport”, Idrizi “thumbon” Gjikën

United dhe Juve në veprim

Pogba-Dybala, shkëmbimi që trondit Europën

Nëse do të ndodhte, me siguri do të quhej shkëmbimi më i bujshëm i të...

La Liga, java 4

Isco barazon, Real Madrid ngec në Bilbao

Real Madrid nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në Bilbao, duke u...

Kategoria Superiore, java 4

Reginaldo e fut Kukësin në “shinat” e duhura

Ka mjaftuar një gol nga Reginaldo dhe skuadra e Kukësit ka prekur kreun e klasifikimit,...

Premier League, java 5

Lukaku dhe Smalling “shpëtojnë” Mourinhon

Ka vuajtur jo pak, por Manchester United duket se është zhbllokuar pas problemeve që ka...

Serie A, java 4

Mjafton Insigne, Napoli mposht Fiorentinën

Napoli, pas humbjes 3-0 të pësuar në javën e tretë të kampionatit në fushën e...

La Liga, java 4

Nuk shënon Messi, por Barça përmbys shifrat

Nuk ka shënuar Messi, por Barcelona ka marrë fitoren e katërt radhazi në kampionat, pasi...

Premier League, java 5

Tripletë e Hazard, Chelsea merr kreun

Chelsea, ashtu si Liverpool, ka arritur të marrë fitoren e pestë në pesë javë kampionat,...

Bundesliga, java 3

Bayern përmbys Leverkusen, i vetëm në krye

Bayern Munchen nuk e ka pasur të lehtë ndaj Leverkusen, teksa ka fituar në shtëpi...

Serie A, java 4

Inter zhgënjen në shtëpi ndaj Parmës

Inter edhe njëherë tjetër ka zhgënjyer tifozët e shumtë zikaltër, teksa në shtëpi nështë mposhtur...

Formula 1 në Singapor

Hamilton niset i pari, Ferrari nga vija e dytë

Piloti britanik Lewis Hamilton ka treguar edhe një herë klasin e tij, duke siguruar “pole...

Premier League, java 5

Pesë fitore radhazi, Liverpool beson te titulli

Tifozët e Liverpool kanë nisur të besojnë për titullin kampion, një trofe që mungon prej...

REKLAMA