MENU
klinika
Me sloganin: Më shumë se tifoza

“Tifozat Kuq e Zi”, ndihmë për spitalin skocez

Tenis, numri 3 në botë

Djokoviç “kërcënon” Nadal në fundvit

Tenisti serb Novak Djokoviç, një vit më parë, bëri deklaratën shokuese se sporti i tenisit...

Legjenda e Moto GP

Rossi dorëzohet për titullin, tregon arsyen

Të gjithë tifozët e Valentino Rossit pyesin: Kur do ta fitojë titullin e 10-të legjenda...

Dy miqësore me Maqedoninë

Memushaj shpall listën e Kombëtares U-15

Kombëtarja e U-15 ka nisur sot në Korçë grumbullimin e saj në vigjilje të dy...

Rrëfimi i ish-ndihmësit të “Tata”-s

“E gjeta Messin që po qante si një fëmijë”

Lionel Messi ka përjetuar njërin nga momentet më të këqija me kombëtaren e Argjentinës, pasi...

MVP i sezonit 2016-2017

Ylli i NBA rrezikon 2 muaj pa luajtur

Basketbollisti i skuadrës së Oklahoma Thunder, Russell Westbrook, është operuar në gjurin e majtë dhe...

Rregullorja u zbatua

Goli më i veçantë i shënuar me penallti

Kemi parë shpesh dështime nga pika e bardhë e penalltisë, duke e gjuajtur keq, herë...

Përllogaritjet e “transfermarkt”

Vlera në Superiore, Skënderbeu zbret i 5-i

Klubi i Skënderbeut ka qenë për shumë vite dominuesi i skenës së futbollit shqiptar dhe...

Vendimet

Disiplina paralajmëron Teutën dhe Luftëtarin

Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së ka zhvilluar mbledhjen e radhës, ku ka marrë në shqyrtim...

CR7 në rolin e imituesit

Cristiano Ronaldo tallet me gazetarin e JTV

Ylli i Juventusit, portugezi Cristiano Ronaldo, ende është duke pritur për golin e tij të...

Mbrojtësi i Kombëtares

Mavraj kritikon trajnerin: Aspak human!

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, ka kritikuar ashpër ish-trajnerin e tij në Hamburg, Christian...

Mbrojtësi kuqezi gjen ekip

Arlind Ajeti nënshkruan me klubin e ri

Zgjidhet përfundimisht e ardhmja e futbollistit të Kombëtares, Arlind Ajeti. Ai ka firmosur sot për...

REKLAMA