MENU
klinika
Merkato

Kalimi në Spanjë dukej i sigurt/ Sulmuesi i PSG ndryshon mendje!

Solskjaer nis përforcimet

Manchester United zyrtarizon blerjen e parë!

Daniel James është zyrtarisht futbollist i Manchester United. Kanë qenë vetë “djajtë e kuq” që...

Pritet prezantimi

Ronaldo takon trajnerin e ri të Juventusit!

Edhe pse Chelsea është duke u përpjekur të mbajë edhe një sezon trajnerin italian Maurizio...

Zikaltërit përforcojnë mesfushën

Conte ‘bekon’ rikthimin e bujshëm te Interi!

Antonio Conte nuk deshiron te humbasë më kohë tek Interi dhe ka filluar të mendojë...

"Serie A një ëndërr"

Lukaku zbulon të ardhmen: E kam marrë vendimin tim!

Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme...

Ja sa kërkon Lazio

Londinezët ‘dashurohen’ me Strakoshën!

Kjo verë do të jetë e nxehtë edhe për Thoma Strakoshën, edhe pse portieri shqiptar...

Lakers e New York destinacionet e mundshme

Ylli i NBA konfirmon divorcin me klubin!

Anthony Davis i ka kërkuar skuadrës së New Orleans Pelicans largimin në fund të këtij...

Presidenti i FIA flet për Schumacher

“Kujdesem për të njësoj si dikur për babanë e tij”

Jean Todt, presidenti i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA) ka qenë njeriu më i afërt...

Reja feston fitoren e parë

Shqipëria ‘zgjohet’ ndaj Moldavisë!

Shqipëria arriti të marrë fitoren e parë nën drejtimin e Edy Rejas duke mposhtur 2-0...

8 lojtarë me 'valixhe në duar'

Conte nis ‘fshesën’ te Interi

Mauro Icardi nuk është i vetmi që pritet të largohet nga Interi në merkaton e...

Ulje drastike

Më i shtrenjti në histori/ Ja sa kushton sot Neymar!

Neymar Junior është blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit me PSG që i...

Avancojnë tratativat

Maldini ‘përvesh mëngët’/ Zgjedh dy talente për Milanin!

Agjenti Giuseppe Riso ka qenë në Casa Milan, aty ku qëndroi për 40 minuta dhe...

REKLAMA