MENU
klinika
Kanadezët 'prekin' titullin

Raptors 1 fitore larg suksesit!

Ukraina 'shpartallon' Serbinë!

“Euro 2020″/ Kosova ‘ngec’ ndaj Malit të Zi!

Kosova është ndalur në barazim 1-1 nga Mali i Zi, në përballjen e vlefshme për...

"Special One" 'tradhton' Portugalinë

E bujshme/ Mourinho merr drejtimin e Brazilit?

Jose Mourinho mund të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares së Brazilit. Është ky lajmi...

Në listë një shqiptar

Juventus ‘shënjestron’ 3 zëvendësuesit e Cancelos!

Mbrojtësi i Juventusit, Joao Cancelo është shumë pranë transferimit te Manchester City për 50 milionë...

Zyrtarizmi çështje ditësh

Fanellat e Hazard dalin në shitje/ Ja kë numër do mbajë belgu!

Fanella e Eden Hazard është parë në dyqanin zyrtar të Real Madridit në Santiago Bernabeu....

Zikaltërit përgatisin dy goditje të mëdha

Interi ‘troket’ në derën e Real Madrid!

Interi do të jetë një nga skuadrat më aktive në merkato me zikaltërit që duan...

Shtyu yllin e Toronto

Aksionisti i Warriors e pëson keq!

Gjatë finales së tretë play off mes Golden State dhe Toronto, në periodën e katërt...

"Diktatori i Ukrainës"

Roma ‘gjen qetësi’/ Zgjedh trajnerin e ri!

Pas situatës së ‘turbullt’ të krijuar në ekip, Roma më në fund i ka dhënë...

Zviceriani shpërthen nga nervat

Roland Garros/ Nadal turpëron Federerin!

Rafael Nadal është hakmarrë ndaj Roger Federerit duke fituar në gjysmëfinalen e Roland Garrosit me...

Ndeshja me Islandën

Reja-s ‘nuk i trembet syri’: S’dua Shqipëri frikacake!

Trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja doli para gazetarëve për të folur në konferencën e...

Holanda në finale

Nations League/ ‘Tulipanët’ djegin ‘Luanët’!

Holanda arriti të triumfojë 3-1 ndaj Anglisë në supersfidën e ‘Nations League‘. Marcus Rashford zhbllokoi...

Presidenti i FIFA kërcënon Kuqezinjtë

Infrantino ‘tremb’ Milanin: Do ta lidh me zinxhirë!

Milani i së ardhmes po merr formë dhe kuqezinjtë momentalisht janë në kërkim të një...

REKLAMA