MENU
klinika
Njoftimi i klubit

Inter merr vendimin zyrtar për trajnerin

Në pak ditë

Efekti i titullit, Milan shet numër rekord fanellash

Kjo është fuqia e një titulli që pritej prej 11 vitesh. Jo se kishte dyshime,...

Në transferimin e yllit të ekipit

Kontabilitet të rremë, nën hetim presidenti i Napolit

Aurelio de Laurentis dhe katër pjesëtarë të bordit drejtues të Napolit janë vënë nën hetim...

Rregulli i vendit pritës të Botërorit

7 vjet burg për të pamartuarit nëse bëjnë seks në Katar 2022

Kupa e Botës që do të zhvillohet në Katar është karakterizuar nga shumë polemika që...

Kryebashkiaku pret Qerimajn dhe Velin

Veliaj: Mbështetje dhe shpërblim për kampionët tanë

Kryebashkiaku Erion Veiaj priti në një takim dy kampionët e Europës në peshëngritje, Erkand Qerimajn...

Hapi galopant i mesfushorit kuqezi

Kontratë 5-vjeçare, ja sa do përfitojë Asllani tek Inter

Pas akordit dhe takimit të së premtes së kaluar, Kristjan Asllani pritet të nënshkruajë një...

104 maratona në 104 ditë radhazi

Rekord, atletja me aftësi të kufizuar përshkon 4300 km

Jacky Hunt-Broersma ka përshkuar në total 4300 kilometra duke vrapuar çdo ditë për më shumë...

Çmimi që duhet të paguajnë

Juventusit i duhen pará, Vrioni në “ankand”

Juventus po mendon një strategji të re për të mbushur arkat e klubit, në mënyrë...

Kryeson Mbappe

Lojtarët më të shtrenjtë, as një në “top 10” nga Serie A

Faqja e specializuar në analizën dhe statistikat e futbollit (CIES) ka sjellë së fundmi një...

Tenis

Ndërron shtetësinë për të luajtur në Wimbledon

Dje ishte një teniste me nënshtetësi ruse, sot është një gjeorgjiane. Natela Dzalamidze ka vendosur...

Ofron deri në 35 mln euro

Klubi që po insiston më shumë për Brojën

Armando Broja është në qendër të merkatos, në këtë dritare transferimesh. Ylli shqiptar, falë paraqitjeve...

Pamjet e rusit bëhen virale

Numri 1 në tenis i bërtet trajnerit, ai braktis ndeshjen

Pavarësisht se është numri 1 në botë, tenisti rus Daniil Medvedev nuk po e shijon...

REKLAMA