MENU
klinika
Menaxherja e sulmuesit

Wanda qetëson tifozët: Icardi rinovon

Premier League

Bashkëshortja i shpëton jetën futbollistit

Momente paniku për kapitenin e Cardiff City, Sean Morrison. Mbrojtësi, i cili po vuan nga...

Merkato

Inter shënjestron Elseid Hysajn

Listës së klubeve që kërkojnë shërbimet e mbrojtësit të Kombëtares shqiptares, Elseid Hysaj, i është...

Australian Open

Mposht numrin 1, Williams në çerekfinale

Në moshën 36-vjecare duke se Serena Williams ka rilindur, teksa ka siguruar një vend për...

La Liga, Java 20

Hyn nga stoli, Messi vulos fitoren e Barçës

Nuk e ka nisur titullar ndeshjen e sotme, por sërish është bërë protagonist. Messi futet...

Serie A, Java 20

Napoli kalon Lazion, -6 pikë nga Juventus

Napoli nuk e ka pasur shumë të lehtë me Lazion, por gjithsesi, ka fituar 2-1...

Rekordi

Për “Guinness”, 5 pritje për 19 sekonda

Ngjarje të tilla vijnë shumë rrallë, prandaj kjo e fundit është fiks për një rekord,...

E rrallë

Messi nuk është titullar i Barcelonës

Kur mbetet më pak se 1 orë deri në fillimin e ndeshjes ndaj Leganes, e...

Premier League, Java 23

City nuk gabon, nuk i ndahet Liverpoolit

Manchester City ka bërë “detyrën” ndaj vendit të fundit në Premier League, duke fituar 3-0...

Idhujt e tifozërive

Nga Totti tek Iniesta, futbollistët-flamur

Vjen një moment dhe duhet të heqësh dorë nga futbolli i luajtur, ashtu si shumë...

Australian Open

Befasia e madhe, eliminohet Federer

Pas eliminimit të pretendenteve femra, si Maria Sharapova dhe Angelique Kerber, ka ardhur edhe befasia...

Rrëfimi i Mourinhos

“Si më fshehu magazinieri, për pak vdiqa…”

Në një rrëfim të gjatë për “BeIN Sports”, Jose Mourinho ka treguar kur ka thyer...

REKLAMA