MENU
klinika
Triumfi në Copa Libertadores

Tifozët e River Plate “djegin” Buenos Airesin

NBA

Raptors mposhten përsëri, fitojnë Spurs

Nuk ka skuadër të pathyeshme në NBA. Kanadezët e Toronto Raptors pësuan humbjen e dytë...

Copa Libertadores

Super-derbi, River Plate triumfon në “Bernabeu”

Ka përfunduar superderbi shumë i përfolur dhe i luftuar mes River Plate dhe Boca Juniors....

Serie A, java 15

Milan ndalet në shtëpi nga Torino

Kur mendohej se Milan mund t’i afrohej edhe vendit të tretë në renditjen e Serie...

Copa Libertadores

Messi ndjek në “Bernabeu” River Plate-Boca

Po luhet deri River Plate-Boca Juniors në “Santiago Bernabeu” prej orës 20:30 në kuadër të...

Futbollistët në dilemë

Skënderbeu, vendimi i CAS në pranverë

Vendimi për Skënderbeun nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë nuk do të jepet për...

Kategoria Superiore, Java 16

“Perla” e Alves afron Flamurtarin me Europën

Një fitore e vuajtur e Flamurtarit në Vlorë ndaj Laçit, por me shumë vlera. Ka...

La Liga, Java 15

Bale rikthehet te goli, Real ngjitet i 4-i

Real Madrid ka vuajtur, por në fund ka fituar 1-0 në fushën e vështirë të...

Kategoria e Parë, Java 12

Vllaznia thyen Dinamon, Superliga s’është problem

Kategoria e Parë u mbyll sot me kryendeshjen e Grupit A mes Dinamos dhe Vllaznisë,...

Kategoria Superiore, Java 16

Kamza mposht Luftëtarin dhe i ikën fundit

Kamza sheh “dritë në fund të tunelit”, ndërsa Luftëtari e reflekton krizën e gjithanshme edhe...

Kamza-Luftëtari

Shënoi gol, dedikim prekës nga Fukui

Para sfidës me Kukësin në Kamzë, portieri Ilir Avdyli ka humbur vëllanë e tij në...

Vjen nga Premier League

Barcelona bëhet gati për blerjen më të shtrenjtë

Skuadra e Barcelonës po bëhet gati të bëj blerjen më të madhe të historisë së...

REKLAMA