MENU
klinika
Copa Libertadores

Messi ndjek në “Bernabeu” River Plate-Boca

Futbollistët në dilemë

Skënderbeu, vendimi i CAS në pranverë

Vendimi për Skënderbeun nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë nuk do të jepet për...

Kategoria Superiore, Java 16

“Perla” e Alves afron Flamurtarin me Europën

Një fitore e vuajtur e Flamurtarit në Vlorë ndaj Laçit, por me shumë vlera. Ka...

La Liga, Java 15

Bale rikthehet te goli, Real ngjitet i 4-i

Real Madrid ka vuajtur, por në fund ka fituar 1-0 në fushën e vështirë të...

Kategoria e Parë, Java 12

Vllaznia thyen Dinamon, Superliga s’është problem

Kategoria e Parë u mbyll sot me kryendeshjen e Grupit A mes Dinamos dhe Vllaznisë,...

Kategoria Superiore, Java 16

Kamza mposht Luftëtarin dhe i ikën fundit

Kamza sheh “dritë në fund të tunelit”, ndërsa Luftëtari e reflekton krizën e gjithanshme edhe...

Kamza-Luftëtari

Shënoi gol, dedikim prekës nga Fukui

Para sfidës me Kukësin në Kamzë, portieri Ilir Avdyli ka humbur vëllanë e tij në...

Vjen nga Premier League

Barcelona bëhet gati për blerjen më të shtrenjtë

Skuadra e Barcelonës po bëhet gati të bëj blerjen më të madhe të historisë së...

La Liga, java 15

Messi 2 gola, Barça fiton derbin me “poker”

Barcelona ka fituar derbin ndaj Espanyol me rezultatin e thellë 4-0. Me këtë fitore spektakolare,...

Serie A, java 15

Lazio ndalet në shtëpi, gëzojnë rivalët

Lazio është ndalur edhe në shtëpi dhe tani vihet në dyshim pjesëmarrja në Champions për...

Premier League, Java 16

Chelsea i shkakton humbjen e parë Cityn

Është dashur java e 16-të që Manchester City të pësonte humbjen e parë në kampionat,...

Serie A, java 15

Roma shpërdoron, Champions në dyshim

Ka vuajtur jo pak në minutat e fundit dhe për pasojë ka ardhur barazimi i...

REKLAMA