MENU
klinika
Respekti për golat e shqiptarëve

“Shqiponja” zgjidhet simboli i vitit në Zvicër

Ish-kapiteni i Kombëtares

Agolli, në formacionin më të mirë të javës

Nëse në Kombëtare nuk grumbullohet për shkaqe të ndryshme nga tekniku Christian Panucci, ndryshe është...

Vendimet e Disiplinës

Dënohen e gjobiten tifozëritë kryeqytetase

Komisioni i Disiplinës vazhdon të dënojë tifozëritë. Në vendimet e bëra publike ditën e sotme,...

NBA

Curry ringren Warriors, LeBron udhëheq Lakers

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors, shkatërruan 129-105 ish-rivalët e tyre, Cleveland Cavaliers,...

Eliminatoret “Euro 2021”

Kombëtarja U-17 & U19 mësojnë rivalët

Dy ekipet kombëtare të futbollit U-17 dhe U-19 kanë mësuar rivalët në Eliminatoret e Europianit...

Premier League, Java 15

4 gola, por s’ka fitues mes United e Arsenal

Ndeshja kryesore e javës 15 e Premier League mes Manchester United dhe Arsenal ka përfunduar...

Premier League, java 15

Dy përmbysje, Liverpool fiton, mundet Chelsea

Në dy ndeshjet ku kanë luajtur skuadrat pretendente, ka pasur përmbysje rezultati. Liverpool ka përmbysur...

Prezantimi i filmit “Lorik”

“Lorik Cana 5”, legjenda kuqezi rrëfen objektivat

Lorik Cana, në prezantimin e flimit të tij, përveç se falenderoi të gjithë bashkëpunëtorët për...

Filmi “Lorik”

Fjalimi i Ramës për Canën përlot nënën e tij

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në mbrëmjen e organizuar me rastin e premierës...

Flet mesfushori shqiptar

“Në Greqi ka shumë gjëra të çmendura”

Pak ditë më parë, ai u konfrontua me presidentin e klubit AEK dhe natyrisht që...

UEFA e dënoi 10 vjet

CAS ul dënimin e Skënderbeut në 3 vjet

Një lajm i bujshëm vjen nga Zvicra. Ndonëse nuk është shpallur zyrtarisht, burime të besueshme...

Administratori i Flamurtarit

“Skaner për financimin e klubeve shqiptare”

Që klubet shqiptare të futbollit kanë probleme financiare, kjo nuk nuk është e re. Së...

REKLAMA