MENU
klinika
Investimi i FSHF

Librazhd, inaugurohet fusha me bar natyral

Vlerësimi nga “France Football”

Strakosha në 11-n e javës në Europa League

Vijojnë paraqitjet fantastike të Thomas Strakoshës me Lazio-n, sin ë kampionat, ashtu edhe në Europa...

Basketboll Meshkuj

Hakmerret Kamza, Tirana rrezikon play off-in

Java e 6-të e Superligës në basketboll për meshkuj ka nisur me fitoren e Kamza...

Ngacmoi seksualisht

Kampioni dhe miku i Kastros përfundon në burg

Mund të kesh marrë medalje ari dhe të jesh idhull i vendit tënd, por ngacmimi...

NBA

Mësohet shkaku i humbjes së thellë të Warriors

Mësohet edhe shkaku i humbjes së sotme në shtëpi i Golden State Warriors, ku Milwauke...

Xhudo

Kosova, dy medalje ari dhe një argjendi

Nëse Shqipëria është krenuar me peshëngritjen, Kosova këtë e bën me xhudon, ku edhe sot...

Presidenti dhe lojtari kuqezi

Meta në Kalabri takon…një Kastriot futbollist

Ditën e djeshme, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ishte në Kalabri të Italisë, teksa ka...

Stadiumi

Mziu s’lejoi Kamzën e vet, tani luan edhe Kukësi

Në Shqipëria gjërat përmbysen aq shpejt, sa nganjëherë të duket se gjithcka është pjesë e...

Vendimet

Disiplina dënon Tiranën për tifozët

Komisioni i Disiplinës në FSHF ka bërë publike vendimet e kësaj jave. Tirana ka qenë...

Kombëtarja U-21

Bushi publikon listën, vjen një nga Serbia

Në kuadër të dy ndeshjeve miqësore me Maltën, trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, ka...

Ndryshimi te Kombëtarja

Nuk vjen Sadiku, Panucci e zëvendëson

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, ka njoftuar zëvendësimin e Loret Sadikut me Ergys Kaçen, sa...

NBA

Bucks zbresin me këmbë në tokë Warriors

Vjen humbja e dytë për Golden State Warriors dhe për këtë surprizë mendon Milwaukee Bucks....

REKLAMA