MENU
klinika
Sherr masiv pas fitores

Nurmagomedov thyen McGregor mes kaosit

Serie A, java 8

Roma bën “detyrën” në Empoli

Roma e ka rimarrë veten në kampionat dhe tashmë po ecën në “shinat” e duhura,...

La Liga, java 8

E pëson në limit, Real konfirmon krizën

Një gol në sekondat e fundit të sfidë, pikërisht në minutën e 95-të, ka bërë...

Bundesliga, java 7

M’Gladbach poshtëron Bayern në “Allianz Arena”

Në momentin kur pritej kthesa, për më tepër në një ndeshje në “Allianz Arena”, Bayern...

Premier League, java 8

Përmbysje e madhe e United, çlirohet Mourinho

Një nga përmbysjet më të bukura ka ardhur sot për Manchester United. Të gjendur në...

Serie A, java 8

E teta radhazi për Juven, “firmos” Ronaldo

Juventus nuk ka të ndalur këtë sezon, teksa ka fituar 2-0 edhe në fushën e...

Bundesliga, java 7

Tjetër përmbysje fantastike e Dortmund

Nuk po përmbahet Borussia Dortmund. Fitoi 7-0 para dy javësh në kampionat, përmbysi 2-4 Leverkusen...

Kategoria e Parë

Vllaznia fiton me vuajtje, paqe në Myzeqe

Kanë përfunduar katër takimet e Grupit A dhe të pesta të Grupit B në Kategorinë...

Starton nesër, 9:00

Shpërblimet për fituesit e Maratonës

Ditën e nesërme në Tiranë do të zhvillohet edicioni i tretë i i Maratonës së...

Ndeshja me Jordaninë e Izraelin

Programi mediatik dhe stërvitor i Kombëtares

Zyra e shtypit pranë FSHF-së bën publik programin mediatik dhe atë stërvitor të kombëtares për...

UFC

Nurmagomedov-McGregor, sherr gjatë peshimit

Në një atmosferë elektrizuese me mijëra e mijëra tifozë të arteve marciale,  rusi Khabib Nurmagomedov...

Volejboll Femra

Një ukrainase për rrjetën e Partizanit

Skuadra e Partizanit në volejboll për femra është përforcuar me një volejbolliste ukrainase, Olga Uglenko,...

REKLAMA