MENU
klinika
Me rastin e 28 Nëntorit

“Shvercerat”, spektakël me shqiponjën

Edicioni i 10-të

Struga fiton përsëri Kupën “Pavarësia”

Ka përfunduar Kupa e Pavarësisë e zhvilluar në qytetin e Korçës. Pjesëmarrëse në këtë event...

Shuma që arkëtoi

Tenisti që përfitoi më shumë në 2018-n

Tenisi e ka mbyllur sezonin e vitit 2018 dhe po bëhet gati për vitin tjetër,...

Trajneri, në Dublin për shortin

FSHF konfirmon zyrtarisht Panuccin

Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar zyrtarisht se Christian Panucci do të vijojë të drejtojë...

Champions League

Bayern me “5 yje”, Juves e United u mjafton 1 gol

Bayern Munchen ka lënë pas ecurinë e keqe në Bundesligë dhe është rikthyer te fitorja...

Vendimi i Gjykatës

Bombë autobusit të Dortmund, 14 vite burg

Kur ka kaluar më shumë se 1 vit e gjysmë nga ngjarja, Gjykata në Gjermani...

E publikon vetë ish-kapiteni

Tifozi polak i Canës i shkruan letër: Heroi im…

Lorik Cana është padyshim një nga lojtarët që do të mbahet mend gjatë nga të...

Dënohet 3 lojtarë të Shënkollit

Disiplina, masa të ashpra tek inferiorët

Komisioni i Disiplinës në FSHF, pasi shqyrtoi problematikën e vërejtur në stadiumet tona të futbollit,...

Armand Duka

“Panucci merr notën 6, nuk fola me Kolën”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”...

Christian Panucci për “Goal.com”

“Më lehtë të drejtosh Realin se Shqipërinë”

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, dikur mbrojtës në radhët e Real Madrid, shpreson se...

Nuk lëviz vetëm Bushi

FSHF prezanton trajnerët e ekipeve kombëtare

FSHF ka prezantuar sot trajnerët e rinj të kombëtareve të moshave. Më konkretisht, në krye...

Champions League

Situata në 8 grupet dhe llogaritë e kualifikimit

Sot dhe nesër do të luhen ndeshjet e parafundit në grupe të Champions League. Katër...

REKLAMA