MENU
klinika
UFC

Menaxheri i Khabib intrigon tifozët e rusit

NBA

Curry-Durant i japin fitoren Warriors

Një humbje pas startit me Denver ishte thjesht aksidentale për Golden State Warriors, që vazhdojnë...

Tragjedia me helikopter

Konfirmohet, humb jetën pronari i Leicester

Është konfirmuar zyrtarisht se presidenti i klubit anglez Leicester City, Vichai Srivadhanaprabha, ka humbur jetën...

Ligue 1, java 11

PSG nuk ndalet, vendos rekord europian

PSG nuk ka rivalë në kampionatin francez. U mendua se Marseille në fushën e vet...

Serie A, java 10

Roma ndal Napolin brenda në “San Paolo”

Napoli është ndalur në momentin më të mirë që po kalonte, si në Serie A,...

Formula 1

Verstappen fiton në Meksikë, Hamilton kampion

Lewis Hamilton shpallet kampion i Formula 1, hera e pestë për të, pavarësisht se Max...

Serie A, java 10

Nga përmbysja në përmbysje, fiton Milan

Spektakël në “San Siro”! Atë që nuk arriti ta bënte në derbi ndaj Inter apo...

Premier League, java 10

Manchester United kalon me sukses Everton

Manchester United është rikthyer te suksesi në Premier League, duke fituar 2-1 në “Old Trafford”...

La Liga, java 10

Barça triumfon me “manita” në “El Clasico”

Barcelona lë pas krizën në kampionat, teksa ka fundosur 5-1 në “El Clasico” rivalin e...

Tenis

Ukrainasja fiton WTA Championship

Ka munguar numri 1 në botë dhe në fund, në Singapor, ka triumfuar tenistja ukrainase...

Premier League, java 10

Bind Chelsea, Arsenal ndalet pas 11 fitoreve

Chelsea ka bindur edhe në transfertën e radhës ndaj Burnley, duke fituar pastër 4-0 dhe...

Kategoria Superiore, java 10

Kukësi mposht Laçin dhe sheh nga kreu

Kukësi ka zbritur me “këmbë në tokë” ekipin e Laçit, teksa ka fituar 1-0 në...

REKLAMA